Root для Motorola Xoom в один клік


Ми вже писали, як можна отримати права Root на планшеті Motorola Xoom. Процедура досить складна і трудомістка. І ось, нарешті, на сайті XDA з'явилася утиліта RootMyXoom, що дає можливість зробити це легко і просто.


Утиліта RootMyXoom працює з обома версіями планшета, як 3G, так і з Wifi модифікацією.


Слід звернути увагу, що для Wifi версії планшета отримання Root поки ще перебуває на експериментальній стадії.

Root для Motorola Xoom в один клік

Перш ніж використовувати утиліту, переконайтеся, що в налаштуваннях планшета

опція USB Debugging знаходиться у включеному стані.

Вам не буде потрібно викачувати ніяких SDK і прошивок. Єдине - потрібно завантажити USB драйвер Xoom. Для цього йдемо на сайт -> http://developer.motorola.com або качаємо звідси драйвер разом з програмою Motohelper, яка призначена для того, щоб підтримувати драйвер в актуальному стані. Після цього можна підключити планшет до комп'ютера і встановити драйвер.

{LikeAndRead}

Є дві версії утиліти

1. Root / Unroot версія. Завантажити можна тут: -> http://www.mediafire.com/?2a81bu65p65hjsy

2. Версія без UNROOT. Завантажити можна звідси: -> http://www.mediafire.com/?1b8pjvhet3ed51b

Якщо посилання пересталірабо тать, йдемо на сайт XDA за адресою -> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1011196

і в третьому пості шукаємо оновлені посилання.

Обидві версії дозволяють зберегти (зробити бекап) і відновити всі дані вашого планшета.

Інструкція:

Вніманеіе! Ви використовуєте утиліту на свій страх і ризик, і повинні розуміти, що гарантія на ваш планшет може бути втрачена.

{LikeAndRead}

Після використання утиліти, всі ваші дані і встановлені програми будуть стерті. Залиште всі дані перед отриманням Root.

  1. Розпакуйте утиліту разом з усіма файлами і папками в одну папку на вашому диску. Бажано, щоб ця папка була в корені диска. Наприклад: c:xoomroot
  2. Підключіть планшет до комп'ютера за допомогою USB кабелю.
  3. Клацніть по програмі RootMyXoom правою кнопкою миші і виберіть опцію "запуск від імені адміністратора", якщо цієї опції немає, виберіть просто «відкрити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані планшета. Для вибору опцій використовуйте кнопку збільшення гучності / кнопку Back, а для переходу до наступного пункту використовуйте кнопку зменшення гучності.

Як бачите, нічого складного. Завантажити, розпакувати, запустити, і слідувати інструкціям програми. Після отримання Root, у вас з'являється можливість ще й розігнати свій планшет. Для цього потрібно буде прошити нове ядро Timat з сайту xda і за допомогою програми setCPU встановити тактову частоту процесора вашого планшета в 1.5 Гігагерц.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}