Root для Android 43 за допомогою SuperSU від Chainfire призводить до 100 завантаженні процесора Оновлення приложе


Якщо вам вже вдалося оновити свій планшет або телефон до Android 4.3 по-повітрю або вручну, після чого ви отримали Root, то, швидше за все, для цього ви використовували додаток SuperSU від відомого незалежного розробника Chainfire.


Root для Android 43 за допомогою SuperSU від Chainfire призводить до 100 завантаженні процесора Оновлення приложе


Йому першому вдалося знайти спосіб отримання root в Android 4.3 після появи в мережі витоку нової офіційної прошивки для Galaxy S4. Тоді ж він випустив нову версію свого додатка SuperSU, яку багато хто з нас з успіхом використовували для отримання root на всіх планшетах і смартфонах Nexus після оновлення їх до самої свіжої на сьогодні версії операційної системи Google.

{LikeAndRead}

Однак, багато користувачів виявили, що час автономної роботи після отримання root на їх пристроях помітно зменшилася. Виявилося, що причиною цьому була помилка в додатку SuperSU, яка призводила до стовідсоткової завантаженні процесора.

Вчора ввечері Chainfire нарешті виправив цю помилку (принаймні він так вважає) і випустив нову версію 1.43 свого додатку SuperSU.

Тому, всім, хто встиг отримати root в Android 4.3 за допомогою SuperSU версії 1.41, вкрай рекомендується оновити додаток до останньої версії.

Оновити додаток досить просто: скачайте zip файл UPDATE-SuperSU-v1.43.zip з сайту Chainfire і прошийте його на свій пристрій за допомогою модифікованого рекавері  Clockworkmod або TWRP , так само, як це ви робили при отриманні root прав (Посилання на SuperSU в інструкції оновлена).

{LikeAndRead}

Майте на увазі, що навіть якщо ви знайдете нову версію SuperSU в Play Маркеті, оновити додаток вам потрібно саме через Clockworkmod або TWRP рекавері.

Дозвольте також нагадати, що встановити на планшет альтернативне рекавері ви можете за допомогою безлічі програм з Play Маркета, одним з яких є Recovery Tools.

{/LikeAndRead}