Proxy Privacy Browser доступ до заблокованих веб сайтам і анонімний доступ в інтернет на Android прист


Іноді ми стикаємося з ситуацією, коли інтернет-провайдер або адміністратор мережі заборонила доступ до деяких сайтів, а нам терміново потрібно відвідати один з них. Існує безліч способів обходу цієї заборони на персональних комп'ютерах, але як бути, якщо ми хочемо отримати доступ до заблокованих сайтів на Android планшеті або телефоні?


Proxy Privacy Browser доступ до заблокованих веб сайтам і анонімний доступ в інтернет на Android прист


На щастя, з цієї ситуації теж є вихід. Завдяки додатку Proxy + Privacy Browser, для Android пристроїв, ви можете анонімно відвідувати сайти, заблоковані за допомогою файрволу (брандмауера) або вашим провайдером.

Сюди входять такі, як сайти соціальних мереж, файлообмінні сервіси, розважальні сайти, форуми, блоги та інші, які так люблять блокувати адміністратори багатьох локальних мереж і деякі провайдери.

{LikeAndRead}

Крім того, що Proxy + Privacy Browser дозволяє отримувати доступ до заблокованих сайтів, браузер володіє наступними можливостями:

1. Приховує ваш реальний IP адреса
2. Миттєва очищення історії відвіданих сайтів
3. Анонімність в інтернеті 
4. Можливість підміни інформації про платформу (iphone / blackberry / android / pc і т.д.)
5. Можливість обходу файрволов 
6. Використання безлічі проксі-серверів

Proxy Privacy Browser доступ до заблокованих веб сайтам і анонімний доступ в інтернет на Android прист

Працювати з додатком дуже просто: на робочому столі браузера є кілька кнопок для швидкого доступу до поширених сайтам, таким як Facebook, Yahoo і Google, і все що вам потрібно, для того, щоб відкрити заблокований сайт - це ввести його адресу в адресному рядку і натиснути на кнопку «Go»

{LikeAndRead}

Програма нещодавно з'явилася в Google Play Store, тому вона поки володіє досить мінімалістичним інтерфейсом і в ній відсутні багато можливостей, до яких ми звикли в інших веб браузерах, але з усім цим можна змиритися, коли виникає термінова необхідність отримання анонімного доступу в інтернет або доступу до заблокованих сайтів.

Завантажити Proxy + Privacy Browser можна безкоштовно в Google Play Store:

Proxy + Privacy Browser (FREE) for Android on AppBrain

{/LikeAndRead}