OnLive Desktop Microsoft Office Word, Excel і інші Windows програми на Android планшеті


Вам би хотілося запускати на Android планшеті Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Paint та інші Windows програми? Тоді новий сервіс компанії OnLive, який називається OnLive Desktop створений саме для вас.


OnLive Desktop Microsoft Office Word, Excel і інші Windows програми на Android планшеті


За допомогою нього ви зможете працювати з документами Microsoft Office у таких же додатках, до яких ви звикли на своєму персональному комп'ютері.

OnLive Desktop - Це своєрідний хмарний сервіс, який дозволяє не тільки безкоштовно зберігати до 2 ГБ ваших документів та інших даних, але і працювати з документами так, як ви звикли працювати на настільному комп'ютері.

За допомогою сервісу Ви можете:

{LikeAndRead}

- Переглядати, редагувати, створювати і зберігати документи

- Працювати з різними Windows додатками

- Отримувати доступ до файлів на інших пристроях

- Транслювати на планшет відеофайли

- Працювати з Bluetooth клавіатурами

Для того, щоб почати працювати з OnLive Desktop, вам потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті компанії, встановити безкоштовний додаток OnLive Desktop з Android Market і ввести в нього свої реєстраційні дані - адреса електронної пошти та пароль.

OnLive Desktop Microsoft Office Word, Excel і інші Windows програми на Android планшеті

Існує безкоштовна і платна версія OnLive Desktop. Безкоштовна версія дозволяє працювати документами Microsoft Office і зберігати 2 ГБ даних безкоштовно. Платний сервіс дозволяє зберігати до 50 ГБ даних і отримувати доступ до розширених можливостей, таким як підтримка Flash і більш високу швидкість роботи браузера.

{LikeAndRead}

OnLive Desktop гарантовано працює на таких планшетах, як Acer Iconia Tab A500, ASUS Eee Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 і 10.1 і HTC Jetstream. Але він повинен без проблем працювати і на інших планшетах з операційною системою Android 2.3 і вище.

Завантажити OnLive Desktop можна безкоштовно в Android Market. Якщо додаток з тієї чи іншої причини для вас заблоковано, ви можете завантажити його apk файл на комп'ютер з Маркета за допомогою APK Downloader.

{/LikeAndRead}