Lightning Browser швидкий і простий браузер для Android планшетів


Ті з нас, хто хоч раз задавався метою вибрати оптимальний браузер для свого планшета, напевно, помітили, що браузери для Android можна умовно розділити на дві категорії, в одну з яких увійдуть потужні, оснащений безліччю функцій і можливостей програми, а в другу потрапляють швидкі програми, що займають мало місця в пам'яті.


Lightning Browser швидкий і простий браузер для Android планшетів


Деякі вважають за краще використовувати потужні, повнофункціональні браузери, такі як Chrome або Firefox, але є досить численна категорія користувачів, яким подобаються легкі і швидкі веб-браузери. З одним із таких додатків, що з'явилися зовсім недавно, браузером для планшетів Lightning Browser я і хочу познайомити вас сьогодні.

{LikeAndRead}

Подібно безлічі браузерів цього класу, Lightning Browser не може похвалитися таким великим набором функцій і можливостей, які ми бачимо в Firefox, Opera або Chrome.

Однак, створений на базі движка стокового Android браузера, він може похвалитися високою швидкістю роботи, малим розміром самого додатка (всього 200 кілобайт) і невеликим обсягом займаної пам'яті.

Цей невеликий і швидкий браузер може похвалитися наявністю підтримки Adobe Flash, інтерфейсом в стилі Holo, можливістю роботи з декількома вкладками, а також тим, що він працює в Android, починаючи з версії 2.2 і вище.

За швидкістю роботи (в тестах JavaScript), це додаток залишає позаду останню версію браузера Google Chrome.

{LikeAndRead}

Завдяки всього вищепереліченого, Lightning Browser буде ідеальним вибором для тих, кому крім простого перегляду веб-сторінок, не потрібні ніякі додаткові функції.

Варто відзначити, що незважаючи на те, що деякі ключові функції в цьому браузері поки відсутні, багато з них, такі як можливість створення закладок, зміни user agent та інші, будуть реалізовані в наступних версіях програми.

Нагадаю, зараз Lightning Browser, оптимізований виключно для роботи на планшетах.

Якщо ви шукали для свого планшета браузер, що відрізняється малою витратою пам'яті і гідною продуктивністю, вам, однозначно варто звернути увагу на Lightning Browser.

{LikeAndRead}

Тим більше що скачати його в Google Play Маркеті, можна абсолютно безкоштовно:

Завантажити Lightning Browser для Android планшетів.

{/LikeAndRead}