InterRupt Trial


Відмінна програма для любителів музики, які не можуть відмовити собі в задоволенні послухати музику в навушниках на роботі або при їзді на велосипеді. Завдяки цікавій ідеї програма дозволить вам безпечно кататися на велосипеді по жвавих трасах, слухати музику на робочому місці, і в той же час чути все, що відбувається навколо.


Це справжня знахідка для велосипедистів. Багато хто з них змушені слухати музику в одному навушнику, залишаючи друге вухо вільним, щоб контролювати навколишнє оточення. Тепер виймати один навушник немає необхідності, про контроль за оточуючими вас звуками подбає InterRupt.


{LikeAndRead}

InterRupt TrialInterRupt Trial

Програма стежить за оточуючим рівнем шуму і автоматично зменшує гучність відтворення в навушниках. InterRupt дозволяє налаштувати

пороговий рівень навколишнього шуму для найбільш комфортного і в той же час безпечного прослуховування вашої улюбленої музики, аудіокниги або подкасту

Контроль за навколишнім оточенням програма проводить за допомогою вбудованого в телефон мікрофона, але є можливість використання мікрофона гарнітури, за його наявності.

Завантажити InterRupt trial:     MarketAndroid

InterRupt Trial

{/LikeAndRead}