Flash Player 101 адаптували для роботи на раніше несумісних Android пристроях Завантажити


Ваш додаток Маркет не дозволяє вам завантажити і встановити Flash Player 10.1 на ваш пристрій? Тоді ця новостьдля вас, а також інших власників Anroid пристроїв, які позбавлені підтримки Flash Player 10.1.


Flash Player 101 адаптували для роботи на раніше несумісних Android пристроях Завантажити


 Ви напевно пам'ятаєте, що з самого початку, 10.1 версія флеш плеєра компанії Adobe, не підтримує пристрої, створені на основі процесорів лінійки ARMv6. Однак, програмісти з сайту xda змогли адаптувати додаток Flash Player 10.1 для роботи на багатьох пристроях з процесорами ARMv6.

Ви можете завантажити Flash Player 10.1 для ARMv6 процесорів по цим посиланням і спробувати встановити його на своєму телефоні або планшеті. (Не забудьте переконатися, що в налаштуваннях додатків у вас включена опція "Невідомі джерела")

{LikeAndRead}

Модифікована програма працює не на всіх пристроях, але багато власників пристроїв з операційними системами Android 2.2 Froyo і Android 2.3 Gingerbread повідомляють про успішну роботу модифікованого Flash Player, але у деяких програма працювати відмовляється або з'являються збої в роботі веб браузера.

Якщо у вас виникнуть які-небудь проблеми з цією версією флеш плеєра, просто видаліть його, як будь-яке інше додаток і ваш пристрій повернеться в початковий стан.

Якщо ваш телефон або планшет не підтримував раніше Flash Player і вам вдалося успішно встановити Flash Player 10.1 на ньому, не забудьте поділитися своєю радістю в коментарях. Удачи!

{LikeAndRead}

Як встановити ClockWorkMod Recovery на планшет Samsung Galaxy Tab 10.1. Інструкція

Як відновити Asus Eee Pad Transfomer, що перетворився в цеглу після невдалої прошивки.

Кращі програми для Android. Програма відновлення файлів Hexamob Recovery PRO (Завантажити)

Кращі програми для Android. Viber

{/LikeAndRead}