Elixir Детальна інформація про Android пристрої і створення власних інформаційних і керуючих Віджая


Хочете знати всю таємницю вашого Android пристрою? Програма Elixir дозволить вам дізнатися про ваш телефон або планшеті буквально все і навіть те, про що ви, може бути, навіть і не підозрювали.


Elixir Детальна інформація про Android пристрої і створення власних інформаційних і керуючих Віджая


Кількість відомостей так велике, і вони настільки вичерпні, що важко навіть уявити, що б ще можна було додати в програму. 

При запуску програма відобразить поточний стан вашого пристрою - рівень заряду і температуру батареї, поточне завантаження і частоту процесора, загальний обсяг і кількість вільної пам'яті і багато інших параметрів, яких всього налічується 15.

Натиснувши на стрілку в рядку інформації про систему, ви можете отримати найдокладніші дані, включаючи відомості про операційну систему, платформі, марці вашого пристрою, типі екрана, серійні номери, змінні оточення і ще величезна кількість відомостей.

{LikeAndRead}

На вкладці «датчики», ви можете отримати інформацію про те, які датчики маються на вашому пристрої і навіть ті дані, які вони в даний час передають системі. Можна відключити будь-який з датчиків, наприклад акселерометр, щоб заблокувати поворот екрану.

У програмі є диспетчер задач, який дозволяє подивитися детальну інформацію про запущені завданнях, процесах і службах.

Програма дозволяє сконструювати власний віджет, що інформує про стан пристрою, в який можна додати до 27 параметрів і вимикачів, задати його стиль, розміри, місце розташування і помістити його на екран телефону або планшета.

Особисто у мене після установки програми на планшеті відпала необхідність, в яких або інших віджетів для індикації стану батареї, мережі, вимикання WiFi, GPS, 3G і іншого. Я просто створив собі один універсальний віджет, що задовольняє всі мої потреби.

{LikeAndRead}

Elixir явно належить до категорії тих додатків, які повинні бути в арсеналі кожного власника Android телефону або планшета.

Безкоштовно скачати програму можна в Андроїд Маркеті.

Team Viewer. Андроїд версія програми для доступу до персонального комп'ютера через інтернет.

Прграмма Secursend для Android пристроїв забезпечить таємницю вашої SMS листування.

Elixir. Детальна інформація про Android пристрої і створення власних інформаційних і керуючих віджетів.

{/LikeAndRead}