Cool Tool Інформація про завантаження процесора, пам'яті і мобільному трафіку в реальному часі


Існує безліч додатків і способів контролю завантаження процесора, стан пам'яті, батареї і інших параметрів для Android пристроїв. Однак, контролювати всі ці параметри під час виконання інших завдань неможливо, оскільки система Android не дозволяє відображати кілька вікон працюючих програм одночасно, тому додаток для контролю буде працювати у фоновому режимі. Cool Tool Інформація про завантаження процесора, пам'яті і мобільному трафіку в реальному часі


Хіба що існують утиліти типу CPU Notify, які в панелі повідомлень відображають завантаження процесора, але тільки Cool Tool дозволяє впоратися з вищевказаною завданням.


Cool Tool контролює відразу декілька параметрів та при вашому бажанні, інформація буде відображатися поверх інших вікон або панелі повідомлень, дозволяючи вам постійно бути в курсі, щодо даних про стан вашої системи. Звичайно, цей режим не потрібен при повсякденній роботі, але при пошуку проблем, ця можливість вам дуже знадобиться.

{LikeAndRead}

Cool Tool Інформація про завантаження процесора, пам'яті і мобільному трафіку в реальному часі

Коли ваш планшет або телефон починає іноді працювати із затримками, з'ясувати, що є причиною цього, допоможе вам Cool Tool, яка покаже, що в системі завантажена вся оперативна пам'ять або процесор не справляється з покладеними на нього завантаженнями.

Звичайно, це не панацея від усіх бід, і Cool Tool не покаже, яке з додатків конкретно з'їдає ресурси системи, але підкаже вам, на який з ресурсів потрібно звернути більш пильну увагу.

Програма Cool Tool вміє в реальному часі контролювати завантаження і частоту процесора, завантаження оперативної пам'яті, мережевий трафік, відображати стан батареї і поточний час.

{LikeAndRead}

Cool Tool Інформація про завантаження процесора, пам'яті і мобільному трафіку в реальному часіCool Tool не страждає якими або естетичними надмірностями, але ви можете налаштувати такі параметри, як розмір шрифту, прозорість тексту і прозорість фону і включати можливість переміщення інформаційного віконця програми в будь-яку точку екрану.

Програма Cool Tool абсолютно безкоштовна, і завантажити її можна в Android Market:

Cool Tool Інформація про завантаження процесора, пам'яті і мобільному трафіку в реальному часі Cool Tool for Android on AppBrain

Anti. Набір інструментів злому локальних мереж і комп'ютерів для Android.

{/LikeAndRead}