Anti Набір інструментів злому локальних мереж і комп'ютерів для Android


Вам потрібно знайти уразливості найближчій WiFi мережі і пристроїв знаходяться в ній? Немає нічого простіше - Anti, зробить це легко і просто. Так починалася коротка Anti Набір інструментів злому локальних мереж і комп'ютерів для Android


У момент написання, тієї вищезгаданої замітки, програма ще не була доступна для скачування, і інформації про неї було мізерно мало. Але, кілька тижнів тому програма Anti, нарешті, стала доступна власникам Android планшетів і телефонів, і я хочу більш детально ознайомити вас з її можливостями.


Насамперед, і це не буде для вас відкриттям, слід зауважити, що для своєї роботи, програма Anti вимагає наявності root на вашому Android пристрої.

{LikeAndRead}

Після старту, програма негайно починає сканування Wi-Fi-мережі і всіх пристроїв, що знаходяться в ній (комп'ютери, маршрутизатори, телефони, планшети). Всі пристрої, доступні для вторгнення, в який з'явився на головному екрані програми списку, будуть відзначені червоною крапкою. Зелена точка означає, що пристрій активно, а жовта - що на ньому є відкриті порти. Результати сканування мережі ви можете побачити у вигляді докладного звіту тут же в програмі, або відправити їх по електронній пошті, на адресу, яка була вказана при реєстрації програми під час першого її запуску.

Після того, як вразливе пристрій буде виявлено, ви можете приступати до більш серйозного його тестування.

{LikeAndRead}

Вибравши пристрій, ви можете атакувати його, натиснувши на «Attack» в меню, що. Як тільки програма отримує доступ до комп'ютера, ви отримуєте можливість управління ним, наприклад, запускати калькулятором висувати лоток DVD приводу.

 Anti Набір інструментів злому локальних мереж і комп'ютерів для Android

Також ви можете робити знімки екрану атакується комп'ютера, виконувати будь-які команди з командного рядка, вимикати і перезавантажувати комп'ютер.

Крім прямої атаки ви можете вибрати DoS атаку, в результаті якої, атакується комп'ютер позбудеться доступу до інтернет.

Опція «Spy» дозволяє стежити за комп'ютером, отримуючи доступ до зображень, які він отримує по мережі, незахищеним логінів і паролів, а також адресами сайтів, які відвідує його користувач.

{LikeAndRead}

Ви навіть можете вдатися до атаки «Людина посередині», за допомогою якої можна перехоплювати і підміняти на свої дані, що передаються по мережі, такі як зображення, повідомлення та інше.

За допомогою функції «Cracker» ви можете перевірити свої паролі на простоту злому за допомогою bruteforce атаки, що допоможе вам позбавитися від паролів, які можуть бути зламані шляхом перебору і за допомогою готових словників.

Якщо ви виберете «Replace images», всі зображення, які отримує атакується комп'ютер з інтернету, будуть замінені на зображення з логотипом Anti.

Без сумніву, Anti є потужним і серйозним інструментом для злому мереж, і дозволяє на професійному рівні протестувати вашу локальну мережу на наявність будь-яких вразливостей. Інтерфейс програми досить простий і інтуїтивний, і завдяки цьому користуватися Anti дуже зручно.

{LikeAndRead}

Однак, для того, щоб скористатися всією потужністю програми, вам доведеться розщедритися.

Для того, щоб мати можливість скористатися атакою «людина посередині», експлойта і плагінами, вам потрібно буде придбати версію Anti Silver або купити 20 кредитів, які обійдуться вам в 10 $.

Версія Anti Gold коштує 50 $ або 150 кредитів, надасть вам можливість користуватися для атак більш потужними серверами програми, на яких розташовуються словники для злому.

І, нарешті, комерційна Platinum Anti версія коштує 250 $ або 1000 кредитів

Завантажити безкоштовну версію програми ви можете на сайті Zimperium, за посиланням розташованої в кінці статті (клікніть по зображенню qr-коду). Там же, на офіційному сайті, ви можете придбати і платні версії програми.

{LikeAndRead}

Як тільки програма з'явилася в широкому доступі, придбати кредити можна було за допомогою окремого додатку, який додатково потрібно було завантажити з Android Market, але зараз, воно звідти вилучено.

Anti Набір інструментів злому локальних мереж і комп'ютерів для Android

{/LikeAndRead}