Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою


Досвідчені користувачі Android знають, що за допомогою тонкого налаштування системи можна значно поліпшити можливості наших планшетів і телефонів та в мережі можна знайти опис величезної кількості різних твіков, які покращують функціональність наших улюбленців.


Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою


Крім того, якщо у вас немає часу виконання всіх цих твіков вручну, ви можете скористатися спеціальними програмами, такими, як, наприклад Pimp My ROM, яка дозволяє робити налаштування системи набагато простіше, швидше і зручніше, причому практично на будь-якому планшеті або смартфоні. Сьогодні я хочу вам представити ще одну не менш зручну і функціональну програму для цих цілей - додаток Android Tweaker.

{LikeAndRead}

  

Android Tweaker дозволяє налаштувати практично все, що тільки можна уявити: за допомогою зміни параметрів uild.prop і init.d скриптів ви можете добитися більш тривалого часу автономної роботи планшета і чи смартфона, збільшити його загальну продуктивність і швидкість обробки графіки, оптимізувати пам'ять пристрою, поліпшити відтворення звуку, і прискорити пошук GPS супутників.

Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою

Ви можете включати оптимізацію SQl бази даних при завантаженні, оптимізувати пам'ять, налаштовувати роботу мережі та багато, багато іншого.

Повний список можливостей програми містить боле 50 параметрів, які ви можете включити для досягнення кращої роботи вашого пристрою.

{LikeAndRead}

Природно, для роботи з програмою, вам будуть потрібні root права на вашому пристрої, а для Init.d твіков буде потрібно прошивка з підтримкою Init.d.

Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою

Так як програма працює з системними файлами і налаштуваннями, перед усіма експериментами бажано робити повну резервну копію прошивки. Створити її ви можете прямо з Android Tweaker. Крім того, в кожному розділі налаштувань, після вибору необхідних твіков, ви зможете відразу ж застосувати їх за допомогою кнопок для м'яких і повного перезавантаження пристрою.

Завантажити Android Tweaker можна в Google Play Маркет. Існує платна ($ 1,86) і безкоштовна версія програми. Крім відсутності реклами, платна версія має наступні додаткові функції:

{LikeAndRead}

• Автоматична настройка системи за допомогою заздалегідь заданих користувача профілів: енергозберігаючий профіль, профіль максимальної продуктивності і збалансований профіль.

• Спеціальний тюнінг для процесорів Qualcomm

• Додаткові твіки віртуальної пам'яті (VM)

I • Pv4 і TCP моди

• Різні твіки ядра

• Налаштування для поліпшення якості аудіо

• Підтримка BRAVIA Engine v2

• LTE, HSDPA, HSPA і EVDO_B твіки та багато іншого.

Завантажити безкоштовну версію Android Tweaker

Завантажити платну версію Android Tweaker

{/LikeAndRead}