Android Network Toolkit перетворює мобільний телефон на пристрій для злому локальних мереж і комп'ютерів


На конференції хакерів Defcon 2011, Itzhak Avraham, відомий під ніком "Zuk" і його компанія Zimperium представили нове покоління простих інструментів для злому комп'ютерів і мереж Android Network Toolkit.Android Network Toolkit перетворює мобільний телефон на пристрій для злому локальних мереж і комп'ютерівВам потрібно знайти уразливості найближчій WiFi мережі і пристроїв знаходяться в ній? Немає нічого простіше, Android Network Toolkit, або як його називають розробники Anti, зробить це легко і просто.


Достатньо лише натиснути на кнопку, і Anti просканує мережу на наявність потенційних жертв і в разі успіху навіть дозволить отримати контроль над вразливим комп'ютером, як це роблять троянські програми. Для цього він використовує відомі дірки в старому програмному забезпеченні.


{LikeAndRead}

Як повідомляє Forbes, роботу програми по своїй простоті й ефективності можна порівняти з відомим плагіном до браузеру Firefox, Firesheep, який дозволяє зламувати акаунти соціальних мереж шляхом перехоплення персональних даних користувачів, що знаходяться в одній з вами мережі WiFi.

 Zuk називає своє дітище «Інструмент злому для широкого кола користувачів». Схоже, його мета - популяризація «просунутих» методів злому, що зробить їх доступними для кожного власника Android пристрою. Разом з тим, він висловлює надію, що його інструмент буде використовуватися у винятково в мирних цілях.

Anti повинен з'явитися в Android Market на цьому тижні, і розповсюджуватиметься безкоштовно, «корпоративна» версія буде коштувати 10 $.

{LikeAndRead}

За матеріалами Forbes

{/LikeAndRead}