Android Market v 344 - швидкість роботи програми збільшилася Завантажити


Компанія Google, схоже, вирішила впритул зайнятися Маркетом. Слідом за змінами у веб-версії магазину Android додатків вийшла і нова версія програми Android Market. Багато пристроїв днями отримають оновлений Маркет автоматично, але якщо вам не терпиться випробувати нову програму, ви можете завантажити її і встановити вручну.


Android Market v 344 - швидкість роботи програми збільшилася Завантажити


Оновлений Android Market має версію 3.4.4, його можна встановити як на телефони, так і на планшети і він не потребує наявності root прав для цього. Програма, за моїми спостереженнями стала працювати трохи швидше і це радує. Адже багато хто з вас, напевно, помічали, що Android Market злегка "задумлива програма».

{LikeAndRead}

Крім прискорення роботи, в програмі сталося мало змін: все той же інтерфейс, який з'явився кілька місяців тому, ті ж розділи, той же механізм завантаження та оновлення додатків. Єдине, що змінилося в порівнянні з попередньою версією, 3.3.12 - це всього лише те, пункт меню в налаштуваннях, який призначений для включення режиму автоматичного додавання ярликів нових додатків на робочий стіл, був перейменований в режим додавання на робочий стіл віджетів.

Android Market v 344 - швидкість роботи програми збільшилася Завантажити

Це тільки зовнішні зміни. По суті нічого не змінилося. Просто, в Ice Cream Sandwich, звичні нам ярлики додатків - це віджети розміром 1х1.

Тим не менш, прискорення роботи програми, помітне неозброєним оком - цілком достатній привід для того, щоб оновити свій Android Market. Програма встановлюється так само, як і будь-яке інше додаток, і якщо вона вас не влаштує, можна легко позбутися від неї, просто видаливши поновлення Android Market в меню налаштувань вашого пристрою.

{LikeAndRead}

Завантажити Android Market v 3.4.4 ви можете за цим посиланням.

Примітка: Якщо Маркет після установки не запускається, перейдіть в Налаштування -> Програми -> Управління Додатками -> Маркет і зітріть дані програми.

Android market 3.0.27 (Завантажити).

{/LikeAndRead}