Adblock Plus для Android випущений Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні тільки при WiF


Нові програми для Android. Adblock Plus для Android випущений: Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні - тільки при WiFi підключенні.


Adblock Plus для Android випущений Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні тільки при WiF


Якщо ви на своєму комп'ютері користуєтеся браузером Firefox, Chrome або Opera, то найімовірніше, ви знаєте і любите такий чудовий плагін для блокування реклами, як Adblock Plus.

І сьогодні у мене є для вас хороша новина. Тепер ми можемо користуватися можливостями, які раніше нам надавала «настільна» версія Adblock Plus на планшетах і смартфонах, що працюють під управлінням операційної системи Android версії 2.1 і вище.

Як і його «старший брат», він буде блокувати рекламу у вашому браузері. Але з деякими обмеженнями. Ті, хто має права root на своєму пристрої (незалежно від версії Android) отримають можливість позбутися від реклами в стоковому браузері і в браузері Chrome. Звичайні користувачі (які не мають root) зможуть за допомогою програми блокувати рекламу в Android 3.1 або вище тільки при WiFi підключенні.

{LikeAndRead}

Adblock Plus для Android випущений Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні тільки при WiF

Користуватися додатком дуже просто - на його головному екрані розташовано всього два пункти: «Включити фільтрацію» - для включення / виключення програми і «Підписка» - для оновлення списку фільтрів.

Однак, ті, хто має на своєму пристрої ранні версії Android, доведеться вникати в налаштування програми, для того, щоб налаштувати проксі-фільтрацію вручну. Для таких пристроїв, в число яких також входять Samsung Galaxy I, Galaxy Y і Alcatel OneTouch 918D, розробники Adblock опублікували на своєму сайті більш докладні інструкції.

Крім того, у зв'язку з обмеженнями операційної системи Android, додаток не вміє блокувати рекламу на сайтах, що використовують SSl шифрування. Крім того, поки немає способу позбутися від настирливого значка програми в панелі повідомлень.

{LikeAndRead}

Також, в програмі, на відміну від настільної версії Adblock Plus немає такої опції, як білий список сайтів, в який ви могли б, наприклад, включити наш сайт, існуючий виключно за рахунок коштів, що надходять від рекламних оголошень.

{/LikeAndRead}