Adblock Plus для Android випущений Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні тільки при WiF

Нові програми для Android. Adblock Plus для Android випущений: Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні - тільки при WiFi підключенні.

Adblock Plus для Android випущений Root користувачі можуть блокувати всю рекламу, звичайні тільки при WiF

Якщо ви на своєму комп'ютері користуєтеся браузером Firefox, Chrome або Opera, то найімовірніше, ви знаєте і любите такий чудовий плагін для блокування реклами, як Adblock Plus.

І сьогодні у мене є для вас хороша новина. Тепер ми можемо користуватися можливостями, які раніше нам надавала «настільна» версія Adblock Plus на планшетах і смартфонах, що працюють під управлінням операційної системи Android версії 2.1 і вище.

Android Market 320 з Android Ice Cream Sandwich Завантажити

Все ще очікуєте нові і цікаві програми з нової операційної системи Android 4 Ice Cream Sandwich?  Сьогодні ви можете випробувати нову версію програми Android Market 3.2.0, яка просочилася в мережу слідом за скріншотами нової операційної системи, деякими додатками і віджетом годин.

Android Market 320 з Android Ice Cream Sandwich Завантажити

Завантажити нову версію Android Market ви можете за посиланням у кінці матеріалу. Встановити програму можна як звичайна програма, і вона відмінно працює на планшетах і на телефонах, але якщо раптом новий Маркет не захоче встановлюватися на вашому пристрої, дотримуйтесь цієї інструкції:

Android Market v 344 - швидкість роботи програми збільшилася Завантажити

Компанія Google, схоже, вирішила впритул зайнятися Маркетом. Слідом за змінами у веб-версії магазину Android додатків вийшла і нова версія програми Android Market. Багато пристроїв днями отримають оновлений Маркет автоматично, але якщо вам не терпиться випробувати нову програму, ви можете завантажити її і встановити вручну.

Android Market v 344 - швидкість роботи програми збільшилася Завантажити

Оновлений Android Market має версію 3.4.4, його можна встановити як на телефони, так і на планшети і він не потребує наявності root прав для цього. Програма, за моїми спостереженнями стала працювати трохи швидше і це радує. Адже багато хто з вас, напевно, помічали, що Android Market злегка "задумлива програма».

Android Network Toolkit перетворює мобільний телефон на пристрій для злому локальних мереж і комп'ютерів

На конференції хакерів Defcon 2011, Itzhak Avraham, відомий під ніком "Zuk" і його компанія Zimperium представили нове покоління простих інструментів для злому комп'ютерів і мереж Android Network Toolkit.Android Network Toolkit перетворює мобільний телефон на пристрій для злому локальних мереж і комп'ютерівВам потрібно знайти уразливості найближчій WiFi мережі і пристроїв знаходяться в ній? Немає нічого простіше, Android Network Toolkit, або як його називають розробники Anti, зробить це легко і просто.

Достатньо лише натиснути на кнопку, і Anti просканує мережу на наявність потенційних жертв і в разі успіху навіть дозволить отримати контроль над вразливим комп'ютером, як це роблять троянські програми. Для цього він використовує відомі дірки в старому програмному забезпеченні.

Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою

Досвідчені користувачі Android знають, що за допомогою тонкого налаштування системи можна значно поліпшити можливості наших планшетів і телефонів та в мережі можна знайти опис величезної кількості різних твіков, які покращують функціональність наших улюбленців.

Android Tweaker - тонка настройка системи вашого Android пристрою

Крім того, якщо у вас немає часу виконання всіх цих твіков вручну, ви можете скористатися спеціальними програмами, такими, як, наприклад Pimp My ROM, яка дозволяє робити налаштування системи набагато простіше, швидше і зручніше, причому практично на будь-якому планшеті або смартфоні. Сьогодні я хочу вам представити ще одну не менш зручну і функціональну програму для цих цілей - додаток Android Tweaker.