Прискорюємо швидкість роботи WiFi, 3G і 4G інтернет-з'єднань в Android за допомогою Internet Speed Master


Іноді наші Android планшети або смартфони обзаводяться деякими примхами, які вельми дратують їх власників. І однією з найбільш загадкових речей для багатьох з нас є стабільність і швидкість роботи інтернет підключення наших Android пристроїв.


Прискорюємо швидкість роботи WiFi, 3G і 4G інтернет-з'єднань в Android за допомогою Internet Speed Master


Причин низької швидкості роботи в Мережі може бути безліч. Це і слабкий сигнал бездротового з'єднання, і наявність потужних перешкод, і несправність обладнання або недосконалість програмного забезпечення. І якщо ви один з тих, хто змушений регулярно страждати від того, що ваш планшет або телефон повільно вантажить сторінки сайтів або ролики з Youtube, то раджу спробувати додаток Internet Speed Master, яке спеціально створено для усунення подібних проблем.

{LikeAndRead}

Додаток оптимізує системні налаштування шляхом заміни деяких параметрів в системних файлах Android (подібно відомому Linux Твіко TCP / IP), дозволяючи тим самим прискорити швидкість з'єднання з Wi-Fi, 3G і 4G мережами.

Internet Speed Master призначений для роботи на планшетах і смартфонах з Root правами, але навіть якщо у вас їх немає, ви також можете теж спробувати щастя з ним.

Враховуючи особливості Твіка, результати роботи програми будуть змінюватись в залежності від типу пристрою, його моделі і прошивки.

Працювати з Internet Speed Master дуже просто. При запуску програми, воно запросить права суперкористувача, після чого ви перейдете до головного екрану програми.

{LikeAndRead}

Тут все просто і ясно. У вашому розпорядженні всього лише чотири кнопки і щоб отримати те, заради чого ви встановили собі цю програму, вам всього лише досить натиснути на «Apply Patch». Через пару секунд все буде готове, і ви можете оцінити результати роботи програми після перезавантаження свого пристрою.

Прискорюємо швидкість роботи WiFi, 3G і 4G інтернет-з'єднань в Android за допомогою Internet Speed Master

Власники пристроїв, на яких відсутні root права, можуть спробувати поліпшити своє інтернет з'єднання в Android, натиснувши на кнопку «Improve Internet Connection», розташовану в самому низу.

Якщо вас не влаштували результати роботи програми, ви завжди можете «повернути все як було», натиснувши на кнопку «Restore» з наступним підтвердженням «ОК» відновлення системних файлів з резервної копії або видалення патча, якщо копії не існує, або ви видалили її раніше за допомогою кнопки «Delete current backup»

{LikeAndRead}

Завантажити Internet Speed Master ви можете абсолютно безкоштовно в Google Play Маркеті, перейшовши за цим посиланням.

Особисто я не помітив особливої прискорення в швидкості скачування даних через Інтернет з'єднання на своєму Nexus 7, хоча жодних проблем до цього у мене і не було. А от швидкість віддачі після застосування патча у мене різко покращилася (з 400 Кб до 735 Кб).

{/LikeAndRead}