Управління інтерфейсом Android планшетів за допомогою жестів


Якщо ви, як власник Android планшета заздрите користувачам Apple iPad, які можуть на своїх планшетах перемикатися між відкритими додатками, використовуючи жести чотирма або п'ятьма пальцями, то для вас є хороші новини - тепер подібні можливості доступні і для ваших планшетів.


Управління інтерфейсом Android планшетів за допомогою жестів


Це стало можливим завдяки спеціальному додатку, створеному одним з учасників форуму XDA, відомим під ніком StupidIdea. Незважаючи на його нік (тупа ідея), ідея, закладена в основу його програми, сподобається більшості власників Android планшетів.

Встановивши на планшет його додаток, ви за допомогою жестів можете виконувати наступні завдання:

{LikeAndRead}

- Щипок чотирма пальцями - повернення на головний екран

- Двома пальцями знизу вгору - приховати або показати панель стану

- Двома пальцями вниз - повернення назад.

У налаштуваннях програми можна вибрати режим двох останніх жестів - жест від краю екрану або в будь-якому іншому його місці.

Управління інтерфейсом Android планшетів за допомогою жестів

Управління жестами працює у всіх додатках і іграх, і в останній версії програми додана підтримка роботи на планшетах, які не підтримують мультитач - ви можете перемкнути режим роботи програми на управління за допомогою звичайних, не мультитач жестів.

Звичайно, програма не надає власникам Android планшетів ті ж можливості, які є на iPad, але програма розвивається, і в будь-якому випадку її розробник рухається в правильному напрямку.

{LikeAndRead}

Для установки програми GestureControl, ви повинні мати права root (Суперкористувача) на вашому планшеті. Існує дві версії програми - безкоштовна GestureControl Lite і платна GestureControl, яка коштує 2 долари. Обидві з них ви можете завантажити в Android Market Google Play:

GestureControl Lite (безкоштовна)

GestureControl

Примітка: система управління за допомогою жестів зараз на планшетах з операційною системою Android Ice Cream Sandwich знаходиться поки що в стадії тестування.

{/LikeAndRead}