Прибрати root права з будь-якого Android планшета або смартфона допоможе додаток Universal Unroot


Досвідчені власники Android планшетів і смартфонів чудово знають, що root права - це одна з найнеобхідніших речей, що дозволяють повністю розкрити весь прихований потенціал операційної системи Google.


*.


А як бути початківцям користувачам? У цьому випадку вам допоможе додаток Universal Unroot, за допомогою якого можна видалити root з будь-якого Android планшета або смартфона.

Користуватися додатком дуже просто. Для того щоб прибрати root права, вам потрібно всього лише запустити Universal Unroot і натиснути на кнопку «Unroot». Після чого програма повідомить вам, що root права будуть видалені з вашого пристрою назавжди і запропонує підтвердити ваші наміри. Натисніть на кнопку "Yes»І root на вашому планшеті або смартфоні буде видалено назавжди.

{LikeAndRead}

Universal Unroot в даний момент працює на x86, ARM і MIPS пристроях і може знищити root, отриманий за допомогою ChainsDD Superuser, Chainfire SuperSU і Koush Superuser.

Слід, однак, мати на увазі, що в деяких випадках, таких як, наприклад, встановлення автоматичних оновлень системи, буває необхідно не тільки позбавлятися від root прав, але і блокувати завантажувач, який ви розблокували в процесі отримання root.

Так от - майте на увазі, що Universal Unroot блокувати завантажувач не вміє.

Завантажити Universal Unroot ви можете в Google Play Маркеті по цією адресою.

Примітка: Якщо у вас встановлений будь-який файл менеджер з можливістю root доступу до системних папок Android (ES Провідник, Total Commander і т.п.), то в більшості випадків для того, щоб позбутися від root прав вам потрібно всього лише:

{LikeAndRead}

1. Видалити в папці / system / xbin / файли Busybox і Su

2. Видалити в папці / system / app / SuperUser.apk або SuperSu.apk

3. Перезавантажити пристрій

{/LikeAndRead}