Поради та підказки Як прискорити Youtube на Windows 8 планшетах і Windows комп'ютерах


Багато моїх знайомих, останнім часом почали скаржитися на повільну роботу YouTube на своїх Windows 8 планшетах і Windows комп'ютерах.


 блозі.


Отже, як прискорити Youtube на Windows 8 планшетах і комп'ютерах?

1. Запустіть вікно командного рядка від імені адміністратора. Щоб зробити це, натисніть на кнопку Windows (Пуск) і у вікні пошуку наберіть cmd.exe і за допомогою правого кліка (або довгого натискання на екран) виберіть пункт "Запуск від імені адміністратора". У вікні, контролю облікових записів підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку «Так»

2. У вікні командного рядка введіть або скопіюйте та вставте (поєднання клавіш CTRL + C і CTRL + V) таку команду:

{LikeAndRead}

netsh advfirewall firewall add rule name = "YouTube1" dir = in action = block remoteip = 173.194.55.0/24, 206.111.0.0/16 enable = yes

і натисніть Enter, щоб виконати її.

Якщо ви набрали команду правильно, то в результаті її виконання ви побачите на екрані підказку Ok.

Все, тепер можна відкрити браузер і запустити який-небудь ролик на YouTube. Ви повинні помітити значне прискорення завантаження відео.

Як це працює? Деякі інтернет провайдери намагаються кешувати відео, яке надходить до нас з YouTube. Вищевказана команда змушує сервера YouTube передавати відео на наш пристрій безпосередньо, незалежно від правил, встановлених провайдером.

{LikeAndRead}

Майте на увазі, що після виконання цієї команди, на вашому комп'ютері буде заблокований досить широкий діапазон IP-адрес, які використовує Google, і в нього можуть потрапити деякі сайти, які перестануть відкриватися у вашому браузері.

Якщо вас подібний стан справ не влаштовує, то ви завжди можете повернути все в початковий стан, виконавши у вікні командного рядка (знову ж таки від імені адміністратора) команду:

netsh advfirewall firewall delete rule name = "YouTube1"

Дуже просто, чи не так? Не забудьте поділиться з нами, як цей хак працює на вашому комп'ютері або планшеті.

{/LikeAndRead}