Поради та підказки Як оживити померлий після повного розряду батареї планшет Nexus 7


Android 4.2 разом з новими функціями і можливостями приніс власникам планшетів і смартфонів безліч дрібних недоробок, з деякими з яких нам доводиться досі боротися.


Поради та підказки Як оживити померлий після повного розряду батареї планшет Nexus 7


Однією з цих прикрих помилок, від якої страждають багато власники планшетів Nexus 7, є проблема з повністю розрядженим акумулятором пристрою. Якщо залишити планшет в сплячому режимі протягом тривалого часу або використовувати його до тих пір, поки батарея не розрядиться повністю, то подальша зарядка акумулятора триває неймовірно довго або пристрій взагалі відмовляється включатися.

І дійсно, якщо розрядити батарею до відключення планшета, ви можете зіткнутися з такими глюками, як миготливий екран або хаотична засвітка пікселів при підключенні його до зарядного пристрою. А в деяких випадках планшет повністю перестає реагувати на кнопку включення.

{LikeAndRead}

Але, завдяки сайту Android Central, на форумі якого було запропоновано вирішення цієї проблеми, ви тепер можете «оживити» свій Nexus7, померлий за повному розряді батареї.

Для цього виконайте наступну послідовність нескладних дій:

1. Підключіть зарядний пристрій до Nexus7

2. Відразу ж (тобто максимально швидко) після підключення зарядного пристрою, натисніть одночасно кнопку зменшення гучності і кнопку включення планшета.

Ви потрапите в меню завантажувача (bootloader)

3. За допомогою кнопки зменшення гучності перейдіть до пункту "Power Off Device".

4. Виберіть цю опцію за допомогою кнопки живлення.

{LikeAndRead}

5. Після того, як планшет вимкнеться, від'єднайте роз'єм зарядного пристрій, а потім знову підключіть його до планшета.

6. На екрані планшета повинен з'явитися індикатор батареї (фото вище) і ваш Nexus 7 повернеться до «нормального життя».

Сподіваюся, що ця інструкція допоможе вам оживити свій планшет. Решті, я раджу не допускати повного розряду батареї Nexus 7, і якщо ви помічаєте, що заряд батареї впав до 10% або нижче, ставте планшет на зарядку.

{/LikeAndRead}