Поради та підказки Як знайти Параметри розробника і налагодження по USB в Android 42 і вище


Багато власників планшетів Nexus 7 і телефонів Galaxy Nexus після оновлення до самої свіжої на сьогодні версії операційної системи Google Android 4.2 з подивом виявили, що з меню налаштувань пропав пункт «Параметри розробника».


Поради та підказки Як знайти Параметри розробника і налагодження по USB в Android 42 і вище


Для тих, хто не пам'ятає, навіщо потрібен цей, нагадаю, що саме тут знаходиться корисна опція, як «Налагодження USB», без якої неможливі такі речі, як установка прошивок та інші операції з пристроєм через USB підключення до комп'ютера. І дійсно, скільки б ви не шукали цей пункт в меню налаштувань Android 4.2, ви його не знайдете. Однак не варто панікувати - він нікуди не зник.

{LikeAndRead}

З незрозумілих причин, компанія Google в новій версії своєї операційної системи Android вирішила приховати цей пункт. Найбільш ймовірна версія - це зроблено для того, щоб уникнути можливих неприємностей, які можуть виникнути у недосвідчених користувачів, які не розуміють, до яких наслідків може призвести необережне використання тих можливостей, які дає нам режим «Налагодження USB».

Проте, якщо вам потрібен доступ до параметрів розробника в Android 4.2 і вище, ви його як і раніше можете отримати. Для цього вам потрібно виконати наступні дії:

1. Відкрийте меню Налаштування

2. Перейдіть до розділу «Система», який розташований в самому низу

{LikeAndRead}

3. Тапніте за пунктом «Про планшеті» (або «Про телефон»)

4. Знайдіть у самому низу пункт «Номер збірки»

5. Натисніть по ньому приблизно 10 разів, після чого відкриється меню параметрів розробника

Після чого здивуєтеся, навіщо його потрібно було так далеко ховати.

{/LikeAndRead}