Поради та підказки Як змінити параметри синхронізації та повідомлень у новому Gmail для Android


Більшості з нас припав до душі оновлений інтерфейс клієнта електронної пошти Поради та підказки Як змінити параметри синхронізації та повідомлень у новому Gmail для Android


Ми вже писали, як повернути на панель управління програми кнопку «Видалити», яка чомусь зникла після чергового оновлення програми, і хоча налаштування для включення і зміни параметрів синхронізації в Gmail для Android на цей раз не помінялися, для багатьох користувачів виявилося відкриттям, що у новостворених папках або категоріях пошти повідомлення не оновлюється.


Іншими словами, якщо ви в інтернет-версії Gmail заведете нову папку для своїх повідомлень, вона з'явиться і на вашому планшеті або телефоні, але листи в ній оновлюватися не будуть. Тому, перше, що ви повинні зробити після того, як створите нову категорію листів - це задати параметри її синхронізації. Це нескладний процес, на виконання якого у вас піде декілька тапов по екрану смартфона або планшета.

{LikeAndRead}

Насамперед, перейдіть в саму папку (наприклад, «Важливі» як на скріншоті вище), натисніть кнопку "Меню" і виберіть пункт "Налаштування ярлика».

У меню, виберіть «Синхронізація Повідомлень":

Поради та підказки Як змінити параметри синхронізації та повідомлень у новому Gmail для Android

Після того як з'явиться спливаюче вікно, виберіть найбільш влаштовує вас спосіб синхронізації ваших повідомлень з сервером електронної пошти Google:

Поради та підказки Як змінити параметри синхронізації та повідомлень у новому Gmail для Android

Якщо ви виберете самий перший пункт, листи в цій папці не буде синхронізовано ніколи.

Крім того, в меню налаштувань ярлика ви можете вибрати метод отримання повідомлень для листів, які приходять в цю папку. Тут можна включити повідомлення про появу нових повідомлень у папці або повідомлення про кожному окремому вхідному повідомленні, а також задати спосіб звукового і вібро оповіщення.

{LikeAndRead}

Так як програма дозволяє задавати вищевказані параметри для кожної папки окремо, ви можете налаштувати реакцію вашого пристрою на вхідні повідомлення електронної пошти найоптимальнішим для вас чином, при цьому значно скоротивши кількість відволікаючих вас повідомлень, особливо від тих кореспондентів, від яких ви листів зовсім чекаєте.

{/LikeAndRead}