Поради та підказки Як включити приховане меню налаштувань в лончер Nova Launcher


Як ви знаєте - днями проходила акція Google, приурочена до завантаження 25-мільярдного додатки з Play Маркета, протягом якої власники планшетів і смартфонів могли купити безліч чудових програм за смішною ціною - всього 25 центів.


Поради та підказки Як включити приховане меню налаштувань в лончер Nova Launcher


Серед них був і відмінний лончер, Nova Launcher Prime, остання версія якого, серед інших цікавих можливостей, містить ще й функції стокової оболонки операційної системи Android 4.1 Jelly Bean.

Деякі (особливо вибагливі) користувачі скаржаться, що цей лончер поступається за кількістю налаштувань деяким своїм конкурентам. Але, як виявилося, те що ми бачимо після натискання на кнопку «меню» - це ще не всі можливості налаштування програми.

{LikeAndRead}

Лончер містить приховане меню, яке має кілька корисних твіков, що розширюють можливості програми.

За допомогою цього прихованого меню можна отримати доступ до таких функцій, як збільшення максимального розміру сітки (з 7 х7 до 16 х 16), додавати віджети будь-якого розміру в док, міняти орієнтацію на 180 градусів, блокувати інтерфейс, а також можливості налаштування віджетів.

Як же дістатися до цього прихованого меню? Дуже просто - для цього вам потрібно зайти в меню налаштувань лончера і натиснути кнопку зменшення гучності на 2-3 секунди. Ви побачите повідомлення про те, що новий розділ налаштувань включений. Для того щоб відключити його, досить натиснути кнопку збільшення гучності на 2-3 секунди.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}