Поради та підказки Як включити підтримку Flash в браузері Windows 8 і Windows RT для будь-якого сайту


Як відомо (і це не дивно), нові операційні системи Microsoft Windows 8 і Windows RT в якості веб-браузера використовують нову версію свого власного браузера Internet Explorer 10.


Поради та підказки Як включити підтримку Flash в браузері Windows 8 і Windows RT для будь-якого сайту


Браузер може працювати в двох режимах - звичайному «настільному» і повноекранному, який призначений для планшетів, і який найзручніше використовувати на пристроях, обладнаних сенсорними екранами, завдяки підтримці управління за допомогою жестів. Однак, в цьому режимі у браузера підтримка Adobe Flash обмежена - ви можете переглядати Flash контент на обмеженому числі сайтів.

Сам по собі Internet Explorer 10 може підтримувати відображення Flash на будь-якому веб-сайті, проте в повноекранному режимі Microsoft обмежує їх число за допомогою, так званого Білого списку.

{LikeAndRead}

Якщо ви відкриєте сайт, якого немає в списку, то на ньому Flash контент відображатися не буде. Неприємна ситуація, чи не так? Проте з неї є вихід.

Для цього достатньо внести потрібний нам сайт в білий список. І сьогодні я розповім вам, як це зробити.

Перебуваючи у звичайному, «настільному режимі» Internet Explorer, натисніть клавішу "Alt" і в меню «Сервіс» виберіть пункт «Параметри режиму сумісності».

У вікні, зніміть позначку з пункту «Додати оновлені списки веб-вузлів з веб-сайту Microsoft».

Після цього браузер не буде завантажувати білий список самостійно, і тепер ми можемо додати в нього будь-який сайт, який нам потрібен.

{LikeAndRead}

Файл з білим списком можна знайти за наступним шляхом:

C: \ Users \ [USER_NAME] \ AppData \ Local \ Microsoft \ Internet Explorer \ IECompatData \ iecompatdata.xml

Відкрийте файл iecompatdata.xml в текстовому редакторі та знайдіть наступну конструкцію:

<Flash>

[... тут буде список адрес сайтів ...]

</ Flash>

Додайте сюди потрібний вам адресу у форматі:

<domain> імявашегосайта.com </ domain>

Ви можете додати стільки сайтів, скільки вам потрібно.

Після того, як з редагуванням білого списку буде покінчено, вам потрібно буде видалити тимчасові файли браузера. Це можна зробити за допомогою пункту "Очистити журнал браузера», запустивши Internet Explorer в повноекранному режимі і перейшовши в його налаштування (натиснувши комбінацію клавіш WIN + I).

{LikeAndRead}

Звичайно, власники Windows 8 планшетів можуть знайти вихід з цієї ситуації шляхом установки альтернативного браузера, однак якщо у вас планшет з Windows RT, зараз Internet Explorer буде для вас єдиним вибором.

Джерело

{/LikeAndRead}