Завантажити камеру і галерею з Android 42


Ви вже напевно знаєте, що однією з ключових нових можливостей, якими може похвалитися наступна версія операційної системи Google, Android 4.2 Jelly Bean - Це новий додаток Камера / Галерея, яке окрім оновленого дизайну містить таку цікаву функція, як можливість створення кругових (360-градусних) і навіть сферичних панорам.


Завантажити камеру і галерею з Android 42


Крім того, нова камера, завдяки появі нових опцій в меню налаштування стала зручніше в обігу, а знімки створені в режимі Photo Sphere можна переглядати в стилі панорам, які ми бачимо на сайті та у додатку Google Maps.

Додаток (як і раніше) містить можливість швидкого редагування знімків шляхом накладення різних ефектів, обрізки, повороту та відображення зображень, а також нову галерею, перейти до якої можна прямо з камери, і зовнішній вигляд якої значно змінився.

{LikeAndRead}

Завдяки сайту AndroidPolice у нас сьогодні є можливість встановити нову камеру на планшети і телефони, які працюють під управлінням операційної системи Android 4.0 і вище.

Для цього нам знадобляться Root права та наявність кастомними рекавері, такого як ClockWorkMod або TWRP: Камера Android 4.2 упакована в інсталяційний zip файл, призначений для установки через рекавері.

Щоб встановити стоковий Android 4.2 камеру на свій планшет або телефон, скачайте файл camera42_patched_v2.zip, помістіть його на карту пам'яті, перезавантажте свій пристрій в режим рекавері, і за допомогою пункту «install zip from sd card"Встановіть нову клавіатуру.

{LikeAndRead}

Увага! Перед будь-якими маніпуляціями з системними файлами або додатками не забувайте робити резервні копії додатків або прошивки за допомогою Titanium Backup або CllockWorkMod рекавері!

{/LikeAndRead}