Пошивка для Amzon Kindle Fire версії 63 з попередньо встановленими Root правами


Хочете мати саму останню прошивку на своєму Kindle Fire і при цьому не втратити Пошивка для Amzon Kindle Fire версії 63 з попередньо встановленими Root правами Однак, процес отримання root для Kindle Fire в прошивці 6.3, поки ще досить складний і копіткий. Поетом сьогодні я хочу запропонувати вам більш простий метод - встановити на планшет модифіковану стоковий прошивку з вже встановленими в ній root правами.


Завантажити прошивку 6.3 з root правами ви можете звідси update-6.3-secureboot.zip.


Прошивка практично нічим не відрізняється від стокової, в ній збережено все програмне забезпечення і всі її відмінності від оригінальної полягають в тому, що з цієї прошивки був видалений завантажувач, стоковий утиліта відновлення і додані Superuser, SU і busybox.

{LikeAndRead}

Прошивка встановлюється на планшет за допомогою утиліти відновлення TWRP 2.0 (або інший, подібної їй). Як встановити TWRP 2.0 читайте у цій або цієї інструкції.

Якщо у вас вже є TWRP 2.0 на планшеті, то щоб встановити нову прошивку вам достатньо зробити кілька простих маніпуляцій:

1. Скачайте файл з прошивкою і скопіюйте її на карту пам'яті планшета

2. Перзагрузіте планшет в меню відновлення:

Вимкніть планшет повністю. Потім увімкніть планшет і як тільки на екрані з'явиться зображення жовтого трикутника, натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки трикутник чи не стане зеленого кольору.

3. Секунд через 10 - 20 ви потрапите в головне меню TWRP. Виберіть опцію "Install»

{LikeAndRead}

Пошивка для Amzon Kindle Fire версії 63 з попередньо встановленими Root правами

4. Зі списку файлів виберіть файл з прошивкою

5. Натисніть на кнопку "Flash»

6. Після того, як прошивка завершиться, натисніть на «Reboot System»

Після перезавантаження планшета ви будете мати на ньому нову, 6.3 прошивку з попередньо встановленими на ній Root правами.

Буде непогано, якщо ви перед кожною перепрошивкой планшета будете робити резервну копію системи за допомогою TWRP. Це дозволить вам повернути стару прошивку, якщо щось піде не так.

Якщо до цього у вас на планшеті була стокова прошивка від Amazon, то після цієї прошивки ви збережете всі свої налаштування, проте, деякі встановлені раніше додатки доведеться встановити на планшет заново.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}