Як встановити з Andoid Market несумісні з вашим пристроям додатки Інструкція


Останнім часом Android Market починає поглядати зверхньо на деякі старі Android пристрою - в деяких випадках, коли ви намагаєтеся завантажити додаток, вам повідомляють, що обрана вами програма не сумісна з вашим пристроєм. 


 Як встановити з Andoid Market несумісні з вашим пристроям додатки Інструкція


У більшості випадків, таке обмеження зовсім не виправдано, і ви цілком щиро обурюєтеся, чому ваш пристрій несумісне з відносно простим додатком. Однак, як виявляється, не варто опускати руки, у вас є шанс виправити ситуацію. Завдяки розробнику James Cushing з сайту RootzWiki, який нещодавно розробив метод, що дозволяє обдурити Android Market, ми можемо зробити так, щоб він вважав, що ми використовуємо пристрій, сумісний із обраним додатком.

{LikeAndRead}


Перш за все, я хотів би відзначити, що ви повинні мати права доступу root на своєму Android пристрої, в іншому випадку, ви не зможете зробити те, що описується в наступній інструкції.

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт, ні автор цього методу не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого пристрою.

У першу чергу нам потрібно:

- Будь файловий менеджер з можливістю доступу до системних папок на пристрої. Для цих цілей ідеально підходять такі додатки, як Root Explorer, ES Провідник або Total Commander.

- Android пристрій з правами доступу root.

Інструкція:

{LikeAndRead}

1. На вашому пристрої перейдіть в Налаштування -> Програми -> Керування програмами -> Всі -> Маркет і виберіть пункт "Стерти дані»

2. Дозвольте менеджерові файлів запис в системні папки: 

У ES-Провідник в меню налаштувань в розділі "Root-права"Включіть опцію«Root-експлорер»І«Підключити системні папки». У Root Explorer достатньо в потрібній папці натиснути кнопку «mount r / w»У верхній частині екрану програми. Як включити режим запису в системні папки в Total Commаnder читайте у цій інструкції.

3. Перейдіть в папку / system на вашому пристрої і знайдіть там файл build.prop

{LikeAndRead}

4. Скопіюйте цей файл в яку-небудь папку. Це буде резервна копія файлу.

5. Поверніться до оригіналу файлу і відкрийте його як текстовий файл у редакторі Es-редактор або Totalcmd-Editor. У Root Explorer виберіть при відкритті пункт "Open in Text Editor".

6. Зробіть такі зміни в рядках ro.product.model і ro.product.manufacturer:

ro.product.model = Nexus S

ro.product.manufacturer = Samsung

(Nexus S одне з найпоширеніших пристроїв, яке підтримують практично всі програми)

7. Збережіть файл і перезавантажте пристрій.

Тепер ви можете запустити Маркет і встановити недоступне раніше додаток. Однак майте на увазі - немає ніякої гарантії, що воно буде працювати на вашому пристрої.

{LikeAndRead}

Мультіплеер через 3G в Android іграх Gameloft. Інструкція

{/LikeAndRead}