Вивчаємо Android Як прибрати з планшета або телефону всі свої особисті дані або скидання до заводських настройка


Днями в Америці вибухнув скандал - компанія Xoom, продала близько сотні відновлених планшетів, на яких залишилися дані їхніх попередніх власників.


Вивчаємо Android Як прибрати з планшета або телефону всі свої особисті дані або скидання до заводських настройка


Якщо ви вирішили продати свій Android телефон або планшет, і хочете, щоб в чужі руки не потрапили ваші контакти, ніхто не зміг отримати доступ до ваших облікових записів, ніхто не побачив ваші фотографії, відео та інші особисті дані, рекомендується робити його повне очищення, або так званий скидання до заводських налаштувань. Напевно, буде зайвим і нагадування, що таке очищення по можливості варто зробити і перед тим, як віддати свій пристрій до сервісного центру для налаштування або ремонту.

{LikeAndRead}

Отже, як зробити повну очистку (скидання до заводських налаштувань) планшета або телефону?

Існує два способи:

Перший спосіб, найпростіший - за допомогою меню налаштувань системи. У більшості планшетів пункт очищення знаходиться в розділі меню "Конфіденційність" і називається він «Скидання налаштувань», або «Скидання до заводських установок» і т.п.

Другий спосіб. Більш складний, але він працює у випадку, коли потрібно віддати планшет або телефон у ремонт, при цьому він не завантажується, і тому немає доступу до його настройок. У цьому випадку нам допоможе заводська утиліта (меню) відновлення, або по-англійськи recovery. Запускається ця утиліта при включенні пристрою за допомогою певної комбінації клавіш. На більшості Android пристроїв щоб потрапити в recovery, потрібно при їх включенні натиснути і утримувати кнопку включення живлення і кнопку «Home».

{LikeAndRead}

Потрапивши в recovery (фото на початку статті), знайдіть пункт «wipe data / factory reset», виберіть його і підтвердіть свій вибір (Yes). За меню зазвичай можна переміщатися за допомогою кнопок управління гучністю, а підтвердити свій вибір - кнопкою включення живлення. Вийти з recovery можна за допомогою пункту «reboot system now»

Після скидання до заводських налаштувань будуть видалені всі контакти, облікові записи, налаштування і додатки, які ви встановлювали на планшет або телефон і він буде в тому стані, в якому він був при першому включенні після покупки.

 

Не забудьте також дістати карту пам'яті зі свого пристрою перед його продажем або зверненням в сервіс - скидання до заводських налаштувань зазвичай не впливає на її вміст. Тільки у деяких моделей телефонів і планшетів при скиданні до заводських налаштувань можна вибрати опцію очищення карти пам'яті, і якщо вам потрібно все з неї стерти, вам можливо доведеться форматувати картку за допомогою комп'ютера.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}