Вивчаємо Android Як очистити кеш додатків і скинути їх до вихідного стану


Іноді Android програми починають себе неправильно вести. Перш ніж качати з Маркета, черговий Task Killer (а найкраще взагалі не користуватися кілерами додатків), спробуйте парочку простіших речей.


Вивчаємо Android Як очистити кеш додатків і скинути їх до вихідного стану


Перейдіть в меню налаштувань свого Android пристрою, в ньому виберіть розділ "Програми" -> "Керування програмами", і виберіть потрібну програму. Ви побачите вікно, схоже на те, що ви бачите на картинці вище.

Перш за все, спробуйте очистити кеш «неправильно» працюючого програми. При цьому ви видалите всі його тимчасові файли, які можуть бути причиною всіх проблем. Потім зупиніть програму (якщо вона була запущена) і запустіть її заново. Програма продовжить працювати з усіма параметрами, які ви зробили раніше.

{LikeAndRead}

Є ще один, більш радикальний метод впливу на норовисте додаток. Це очищення даних. Якщо ви натиснете на "Стерти дані», додаток повернеться до того стану, в якому воно було після його установки на вашому пристрої. Те ж саме відбувається при видаленні і новій установці програми, тільки цей спосіб значно швидше і простіше.

Так що якщо у вас виникли проблеми з додатком, то спробуйте спочатку очистити кеш, а якщо це не допоможе, можна йти ва-банк, і повністю очистити всі дані програми і потім налаштувати його заново.

{/LikeAndRead}