RecoveRx прошивка ClockworkMod рекавері практично на будь-яке Android пристрій


Досвідчені користувачі Android не уявляють собі, як можна обходитися без альтернативного рекавері на своєму планшеті і телефоні. І дійсно - перш ніж приступати до установки на Android пристрій альтернативної прошивки, нового, невипробувані раніше програмного забезпечення, отримання Root та іншим ризикованим речам, було б непогано мати повну резервну копію поточної прошивки свого планшета або телефону, разом з даними і програмами.


RecoveRx прошивка ClockworkMod рекавері практично на будь-яке Android пристрій


Якщо ви до цих пір не знаєте, що таке модифіковане рекавері, і як з ним працювати, то нагадаю, що наша інструкція з ClockworkMod рекавері, знаходиться в RecoveRx прошивка ClockworkMod рекавері практично на будь-яке Android пристрій

Користуватися утилітою дуже просто. Просто виберіть виробника вашого пристрою, його модель, тип рекавері, яке хочете прошити, натисніть на кнопу «Nex» і дотримуйтесь інструкцій на екрані комп'ютера.

{LikeAndRead}

Єдиною умовою для роботи з програмою є те, що ваше пристрій повинен мати розблокований завантажувач. Це стосується пристроїв виробництва HTC, Motorola, Sony і Sony Ericsson, завантажувач яких спочатку заблокований.

Не забудьте також включити режим «Налагодження USB» в меню налаштувань вашого пристрою у розділі Параметри розробника. Якщо на вашому пристрої встановлений Android 4.2, то як знайти меню «Параметри розробника» в Android 4.2 читайте у цій RecoveRx прошивка ClockworkMod рекавері практично на будь-яке Android пристрій

Завантажити найсвіжішу версію RecoveRx, ви можете в гілці її розробника на Немає XDA-developers.

{/LikeAndRead}