Mictosoft Surface RT - Поради та підказки Як зробити, щоб програми бачили відео музику і фото, размещ


Як відомо, планшет Mictosoft Surface RT не працює з додатками створеними для інших версій операційної системи Windows і це є причиною безлічі незручностей для власників цих пристроїв. Наприклад, ви можете працювати з медіа файлами виключно за допомогою програми «Провідник».


Mictosoft Surface RT - Поради та підказки Як зробити, щоб програми бачили відео музику і фото, размещ 


Крім того - файли з фотографіями, відео і музикою, розміщені на карті пам'яті MicroSD не видні в додатках, призначених для роботи з ними. Тим ті менш, за допомогою нехитрих маніпуляцій це можна виправити, і сьогодні я вам розповім, як зробити так, щоб медіа файли, розмішені на карті пам'яті планшета були видні в додатках, призначених для роботи з ними.

{LikeAndRead}

Що нам потрібно для цього зробити? Все дуже просто:

1. Наберіть у пошуку текст «Створити розділ» (без лапок). У вікні "Управління дисками», У нижній частині ви побачите карту пам'яті microSD, якій призначена певна буква диска.

2. Клікніть другий кнопкою миші на "Знімний пристрій»І виберіть пункт"Змінити букву диска або шлях до диска ...»

3. Відкриється вікно з кнопками «Додати»,« Видалити »,« Змінити », в якому при вставленої карті пам'яті дві останні кнопки будуть недоступні.

4. Натисніть «Додати»І виберіть пункт"Підключити те як порожню NTFS-папку». У вікні, створіть нову папку в своєму каталозі користувача. Наприклад, C: \ Users \ ім'я вашого користувача \ microSD.

{LikeAndRead}

5. Виберіть цю папку.

Все. Тепер ви можете працювати з картою пам'яті точно також, як і з будь-якої іншої папкою в Windows 8 а також додавати її в бібліотеки «Відео», «Музика», «Зображення». Для цього у провіднику клікніть правою кнопкою по цій папці, в списку, опцій клікніть по «Додати до бібліотеки»І виберіть потрібну бібліотеку.

Після цього, додатки для роботи з відео файлами, музичними файлами та зображеннями зможуть побачити файли, розташовані на карті пам'яті планшета.  

{/LikeAndRead}