Android Поради та підказки Як перезавантажити Android планшет або телефон з Windows


Не можна сказати, що який небудь Android планшет або телефон важко перезавантажити в режим відновлення або завантажувач - для цього потрібно всього лише натиснути кілька кнопок, але набагато ефектніше і зручніше, коли підключений до комп'ютера для перепрошивки або інших подібних цілей пристрій можна було б перезапускати не торкаючись до нього.


ADB і пам'ятаючи ці команди, це теж можна зробити, але, виявляється є ще простіший спосіб, який не вимагає установки Android SDK, і який можна використовувати одночасно з декількома підключеними до комп'ютера пристроями.


Єдине, що вам потрібно - це те, щоб драйвери ваших пристроїв були встановлені на комп'ютері. Після чого, вам знадобиться програма, RegawMod Rebooter.

{LikeAndRead}

Програм не вимагає ніякої установки і після запуску розміщує свій значок в системній панелі, клікнувши по якому ви можете вибрати необхідний режим, в який ви хотіли б перезавантажити свій планшет або телефон.

Як вже згадувалося, програма підтримує роботу відразу з декількома пристроями, і через меню налаштувань ви можете задати той пристрій, що хотіли б використовувати за замовчуванням.

Варто відзначити, що режим "bootloader" на пристроях Samsung означає перезапуск в режим завантаження, а на інших пристроях, таких як HTC або Motorola, це буде саме перезапуск в режим завантажувача.

Завантажити останню версію утиліти ви можете на сайті XDA-Developers, в гілці її розробника, розташованої по цією адресою.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}