Android поради та підказки Якщо програма не хоче оновлюватися на планшеті або телефоні, поновіть його год


Кожен власник Andoid планшета або телефону рано чи пізно стикається з ситуацією, коли Play Маркет не бачить наявності нової версії того чи іншого додатка на конкретному пристрої.


Play Маркет, але і за допомогою веб-версії Google Play. Причому зробити це можна з будь-якого пристрою, для чого достатньо увійти в Google Play під тією ж обліковим записом, яка зареєстрована на вашому планшеті або телефоні.


Мало того, за допомогою веб-версії Google Play ви можете встановити нову версію програми, навіть якщо ваш пристрій з якихось причин його не бачить. Для цього вам потрібно просто вибрати це додаток, натиснути кнопку «Встановити», а потім вибрати пристрій, на який ви хочете встановити оновлення.

{LikeAndRead}

Чудовим прикладом вищесказаного є оновлення Google+, яке з'явилося вчора. Жодне з моїх пристроїв не показувало його доступності, але через веб-версію Google Play з браузера мого ноутбука воно встановилося відмінно.

Крім того (на жаль, я не перевірив це), я впевнений, що це можна було б зробити і за допомогою веб-браузера на самому телефоні або планшеті.

{/LikeAndRead}