Установка ClockworkMod або TWRP рекавері на планшет або смартфон за допомогою Recovery Tools в один клік


Ми всі знаємо, що установка кастомної (альтернативної) прошивки на Android планшет або смартфон досить ризикований процес, тому перш ніж приступати до нього, не завадило б мати повну резервну копію поточної операційної системи нашого пристрою разом з усіма встановленими додатками, даними і налаштуваннями.


 TWRP або ClockworkMod. Також їм відомо, що установка альтернативного рекавері на Android телефон або планшет не занадто складна процедура, яка займає від 5 до 15 хвилин і найчастіше вимагає підключення пристрою до ПК. А що робити початківцям користувачам, які хотіли б теж мати ClockworkMod або TWRP на своєму планшеті або смартфоні? На щастя, існує дуже простий і швидкий метод установки модрекавері на Android пристрою і сьогодні я хочу вас з ним познайомити.


{LikeAndRead}

Завдяки додатку Recovery Tools, яке розробив один із членів форуму XDA, відомий на ньому під ніком DsLNeXuS, процес установки ClockworkMod або TWRP на Android пристрій відбувається за кілька кліків, і займає від 30 секунд до декількох хвилин.

Інтерфейс програми дуже простий і інтуїтивно зрозумілий і все що вам потрібно зробити для установки цих рекавері на свій планшет або смартфон - це вибрати одне з них допомогою відповідної кнопки.

 Установка ClockworkMod або TWRP рекавері на планшет або смартфон за допомогою Recovery Tools в один клік

Після чого, Recovery Tools при необхідності завантажить ClockworkMod або TWRP рекавері для вашого пристрою і встановить його в автоматичному режимі

 Установка ClockworkMod або TWRP рекавері на планшет або смартфон за допомогою Recovery Tools в один клік

Крім ClockworkMod або TWRP, за допомогою Recovery Tools ви можете встановити будь-яке альтернативне рекавері з файлу recovery.img, який повинен знаходитися у внутрішній пам'яті або на SD карті вашого планшета або смарфона (опція «Flash other»).

{LikeAndRead}

Додаток Recovery Tools працює в операційній системі Android 2.1 і вище і підтримує кілька десятків різних Android пристроїв включаючи планшети Nexu7, Nexus 10, Asus Transformer Infinity (ft700t), Transformer Prime (TF201) і Kindle Fire HD 7 (в майбутньому).

Повний список пристроїв, а також apk файл Recovery Tools ви знайдете на цій сторінці форуму XDA-Developers.

Крім того, безкоштовно завантажити додаток для установки рекавері, Recovery Tools ви можете в Google Play Маркеті

{/LikeAndRead}