Установка ClockworkMod Recovery на Nook Tablet в один клік Інструкція


Ви вже напевно знаєте, що меню відновлення ClockworkMod Recovery - Це спеціальна утиліта, яка прошивається в Android телефон або планшет і дає їх користувачам можливість повного резервного копіювання і відновлення їх влаштування, очищати дані і встановлювати альтернативні прошивки та інше програмне забезпечення.


Установка ClockworkMod Recovery на Nook Tablet в один клік Інструкція


До недавнього часу не існувало простого способу установки ClockworkMod або якого-небудь іншого альтернативного меню відновлення на планшет Barnes & Noble Nook Tablet, але завдяки старанням численного співтовариства незалежних розробників з'явився дуже простий спосіб установки ClockworkMod рекавері на цей планшет в один клік.

{LikeAndRead}


Звичайно, цей простий спосіб доступний тим, хто вже має root права на своєму планшеті. Якщо ваш NOOK Tablet має прошивку 1.4.0, ви можете отримати root права, скориставшись цією інструкцією. Якщо у вас прошивка версії 1.4.1 або пізніша, вам для отримання root, можливо доведеться відкотитися на прошивку 1.4.0. Як це зробити, читайте в цій інструкції.

Отже, якщо у вас вже є root права на вашому NOOK Tablet, все що вам потрібно для установки на нього ClockworkMod Recovery, це:


1. Завантажити програму NOOK Tab Recovery Flasher.apk на свій планшет

2. Встановити це додаток на планшет і запустити його

{LikeAndRead}

3. Натиснути на кнопку "Flash CWM" для установки на планшет ClockworkMod Recovery

Установка ClockworkMod Recovery на Nook Tablet в один клік Інструкція

Ось і все. Можливо, з'явиться запит на надання програмі прав суперкористувача. Надайте їй їх. Це і є те, що називається прошивка ClockworkMod «в один клік». Після закінчення роботи програми виждіть приблизно 10 секунд, перед тим як перевантажувати планшет в ClockworkMod Recovery. Ви можете зробити це знову ж з цієї програми, натиснувши на кнопку «Reboot Recovery».

Тепер ви зможете встановлювати на свій NOOK Tablet альтернативні прошивки, такі як CyanogenMod, тільки не забудьте спочатку зробити повну резервну копію всього програмного забезпечення і даних, за допомогою ClockworkMod, щоб потім ви могли повернути планшет в початковий стан.

{LikeAndRead}

Примітка: ClockworkMod дозволяє зберігати резервну копію системи на карту MicroSD або у вбудованій пам'яті. Якщо з'являється повідомлення про помилку SD карти, спробуйте витягти її з планшета, встановити заново і повторіть спробу. Це відома проблема і не варто переживати, що у вас щось працює неправильно.

Якщо вам захочеться позбутися ClockworkMod Recovery, за допомогою NOOK Tab Recovery Flasher ви можете повернути на планшет заводське recovery. Для цього достатньо лише натиснути на кнопку «Install Stock Recovery»

Як отримати доступ до прихованих налаштувань на планшеті Nook Tablet.

Як відновити Nook Tablet до прошивки 1.4.0, повернути root, і заблокувати автоматичне оновлення системи

{LikeAndRead}

Nook Tablet. Root, установка Android Market, додатків Google та альтернативної оболонки системи.

Nook Tablet. Як додати додатки з Маркета на робочий стіл і в бібліотеку. Інструкція.

Android 4.0 для Nook Tablet вже в розробці

{/LikeAndRead}