Установка Android Market, додатків Google і альтернативні оболонки на Amazon Kidle Fire Інструкція


Як відомо, новий недорогий планшет Kidle Fire при всіх своїх перевагах має одним серйозним недоліком - відсутністю на ньому програми Android Market та інших додатків Google, які присутні на більшості Android планшетах «з коробки».


 Установка Android Market, додатків Google і альтернативні оболонки на Amazon Kidle Fire Інструкція


Але, як виявилося, цей недолік досить легко усувається, і сьогодні, слідом за інструкцією з отримання root прав на Amazon Kidle Fire, я ознайомлю вас з методом установки на цей планшет додатки Android Market, інших додатків Google та альтернативної оболонки операційної системи.

Підготовка до встановлення додатків

Насамперед, для установки на планшет Amazon Kidle Fire додатки Android Market, нам буде потрібно наявність на ньому root прав. З інструкцією, з їх отримання ви можете ознайомитися в цій статті.

{LikeAndRead}

Потім нам буде потрібно додаток GoogleServicesFramework.apk і сам Android Market - vending.apk. Все це разом з іншими додатками Google ви можете завантажити одним архівом по цією адресою.

І нарешті, нам потрібен файловий менеджер, з можливістю доступу до системних папок, такий як Root Explorer (або ES Провідник). Їх ви можете завантажити з Amazon Appstore.

Дозвольте в налаштуваннях планшета установку додатків з невідомих джерел («Allow Installation of Application From Unknown Sources»)

Установка Android Market і додатків Google на Amazon Kidle Fire.

1. Скопіюйте з комп'ютера все. Apk файли на планшет

{LikeAndRead}

2. Запустіть Root Explorer (Es Провідник) і перейдіть в папку, в яку ви скопіювали. Apk файли

3. Знайдіть GoogleServicesFramework.apk і встановіть його

4. Довгим натисканням по vending.apk виберіть режим копіювання (Copy), Перейдіть в папку / System / app і скопіюйте його сюди (натиснувши на Paste)

5. Встановіть права доступу до файлу. Довгим натисканням на vending.apk  виберіть "Permissions"І встановіть такі ж права, як і у інших додатків у цій папці: rw - r-- r--

Установка Android Market, додатків Google і альтернативні оболонки на Amazon Kidle Fire Інструкція

6. Встановіть Маркет, запустивши vending.apk

7. Встановіть, якщо хочете інші програми Google

8. Перезавантажте планшет.

Після перезавантаження планшета, в його оболонці ви не знайдете програми Android Market. Для того, щоб воно там відобразилося, встановіть цей додаток:  MarketOpener.apk, воно створить в оболонці ярлик для запуску Маркета.

{LikeAndRead}

Установка альтернативної оболонки операційної системи

Якщо вас не влаштовує стоковий лончер Amazon Kidle Fire, ви можете встановити одну з альтернативних оболонок. Я б порекомендував вибирати з ADW Launcher, Launcher Pro або Go Launcher.

- Встановіть з Маркета або Amazon Appstore додаток Home Switcher.

- Встановіть вподобану вам оболонку.

- Натисніть НЕ планшеті кнопку «Додому» («Номі») або запустіть Home Switcher і в списку, виберіть альтернативний лончер, як оболонку за замовчуванням.

{/LikeAndRead}