Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів


У минулому році на ринку з'явилася безліч чудових Android планшетів, проте жоден з них так і не став «вбивцею» iPad 2. Виробники планшетів перейшли на використання двоядерних процесорів, з'явилася «планшетна» версія Android Honeycomb, але жодної Android таблетці так і не вдалося переплюнути надпопулярний планшет Apple.


Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів


Чому так сталося? Тут зіграли свою роль відразу кілька факторів, кожен з яких зіграв не на користь загальному іміджу Android планшетів.

Я вважаю, що така ситуація склалася в першу чергу завдяки тому, що першим Android планшетом, який позиціонувався, як конкурент iPad, став планшет Motorola Xoom. Цей планшет випускався в такому поспіху, що вийшов на прилавки магазинів з такими серйозними недоліками, як непрацюючий слот для карт пам'яті і сира операційна система.

{LikeAndRead}

Другий фактор - операційна система Android Honeycomb. Компанії Google так і не вдалося в цій версії системи домогтися такої ж продуктивності і плавності інтерфейсу, яку ми бачимо у планшетів Apple.

І нарешті - ціна. Коли Motorola Xoom тільки з'явився у продажу, він коштував 800 $. Про яку конкуренцію можна говорити, коли планшет має таку ціну? Тільки ближче до середини року почали з'являтися двоядерні планшети з більш низькою ціною, такі як Asus Eee Pad Transformer,  Acer Iconia Tab і Samsung Galaxy Tab 10.1. І нарешті, в кінці року Kindle Fire показав, наскільки величезним може бути ринок для дешевих Android планшетів.

{LikeAndRead}

На початку цього року ситуація почала змінюватися. До цього часу Android планшети подешевшали, в них стали застосовувати чотириядерні процесори і з'явилася нова, більш продуктивна версія операційної системи Android - Andrpoid 4.0 Ice Cream Sandwich. Крім того, готуються до випуску планшети c високим Full HD і Ultra-HD дозволом екрану. У зв'язку з цим, розгортається новий виток битви Android c Apple, і одним з перших претендентів на перемогу буде планшет Asus Transformer Pad Infinity, відомий раніше як Asus Eee Pad Transformer Prime TF700T.

Давайте спробуємо оцінити його шанси в битві з майбутнім планшетом Apple iPad 3.

{LikeAndRead}

Для початку порівняємо їх технічні характеристики:

Технічні характеристики Asus Transformer Prime TF700T:

Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів
Процесор: Чотирьохядерний Nvidia Tegra 3 з частотою 1.6 ГГц або Qualcomm Snapdragon "Krait" MSM 8960 S4 з тактовою частотою 1,5 ГГц в 3G/4G версії планшета
Екран: 10.1 дюймів, SuperIPS +
Дозвіл: 1920? 1200 (224 пікселя на дюйм - на 50% вище, ніж у оригінального Prime)
Вбудована пам'ять: починаючи з 16 Гб
Оперативна пам'ять: 1 Гб
Камера: 8 Мп основна камера, 2 Мп передня камера
Відео: запис відео формату 1080p запису
Корпус: алюміній
Вага: 586 грам
Акумулятор: ~ 7000 мАг
Комунікації: Wi-Fi тільки

{LikeAndRead}

Операційна система: Android 4.0.3 (або новіше)
Ціна: $ 600

Технічні характеристики IPad 3 (за чутками):

Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів
Процесор: чотирьохядерний 1,3 - 1,5 ГГц Apple A6 або двоядерний?? 1.8 ГГц Apple A6
Екран: 9,7 дюймів, IPS
Дозвіл: 2048? 1536 (264 пікселів на дюйм на 100% вище, ніж у оригінальні IPad)
Вбудована пам'ять: починаючи з 16 Гб
Оперативна пам'ять: 1 Гб
Камера: 5-8 Мп задня камера, 2 Мп передня камера
Відео: запис у форматі 720p
Корпус: алюміній
Вага: ~ 600 г
Акумулятор: ~ 7000 мАг
Комунікації: Wi-Fi тільки
Операційна система: IOS 5.1 (або новіше)
Ціна: $ 500

Дизайн

Дизайн нового планшета Apple швидше за все не буде сильно відрізнятися від дизайну iPad2. Тому оригінальний форм-фактор планшета Asus з зовнішньої клавіатурою, на мою думку, ставить Transformer Prime TF700T в більш виграшне становище. Мало того, що клавіатура має додаткову батарею і порти, вона дозволяє використовувати планшет в роботі, як нетбук і на ньому зручніше дивитися фільми - не потрібно тримати планшет в руках протягом двогодинного перегляду.

{LikeAndRead}


Процесори

Судячи з тестів швидкодії оригінального Asus Transformer Prime з чотирьохядерним процесором і планшета iPad 2, можна зробити висновок, що процесор Nvidia Tegra 3 з тактовою частотою 1.6 ГГц цілком можливо буде повільніше процесора Apple A6, навіть якщо останній буде двоядерним з частотою 1.8 ГГц. Хоча ходять наполегливі чутки, що Apple A6 буде чотирьохядерним процесором з архітектурою Cortex A9 і тактовою частотою 1.5 ГГц.

Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів

Є невелика частка ймовірності, що планшет Apple буде мати процесор з архітектурою Cortex A15, виробництва компанії Samsung, але дійсно дуже мало шансів, що Samsung в цьому році буде поставляти процесори для iPad 3, і тим більше малоймовірно, що процесори Cortex A15 будуть доступні до моменту випуску планшета Apple.

{LikeAndRead}


Екран

Очікується, що екран планшета iPad 3 буде мати більш високу (приблизно на 18%) щільність упаковки пікселів, ніж екран Transformer Prime TF700T. Однак чи є сенс у такій величезній кількості пікселів, особливо при співвідношенні сторін 4:3? Адже при перегляді фільмів, частина з них не буде використовуватися і екран Transformer Prime з його форматом 16:10 більше підходить для цих цілей.

Обидва планшета зможуть програвати фільми у форматі 1080p, і для відображення такого відео, у обох екранів дозволу цілком вистачає. Звичайно, якщо говорити про чіткості зображення, планшет Apple тут буде в більш виграшному становищі.

{LikeAndRead}

Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів

Правда, слід зазначити, що подібні дозволи екранів для багатьох людей здадуться надмірними, тому що це тягне за собою і більш високу ціну планшетів. Тому багато покупців із задоволенням віддали б перевагу більш дешеві планшети, ніж планшети, дозвіл екрана яких дорівнює або навіть вище дозволу 22 - дюймового екрану комп'ютерного монітора.

Операційна система

Як вже згадувалося, більш ранні версії Android поступалися за своїм інтерфейсу і зручності у роботі операційній системі Apple iOS. Але з виходом Android 4.0 Ice Cream Sandwich ситуація змінилася в кращу сторону. Інтерфейс Android став більш дружнім і чуйним, підвищилася загальна продуктивність і в системі з'явилися нові функції і можливості.

{LikeAndRead}

Тут, мабуть - бойова нічия.

Однак (поза конкурсом), хотілося відзначити таке гідність, як відкритий вихідний код Android, завдяки якому у власників Android планшетів з'являється можливість установки на них таких альтернативних прошивок, як MIUI і CyanogenMod з їх ще більш високою функціональністю і відмінним оформленням.Пам'ять і зберігання

Обидва планшета, швидше за все, будуть мати однаковий об'єм оперативної пам'яті - по одному гігабайту, і випускатися з вбудованою пам'яттю від 16ГБ (у iPad 3) до 32 ГБ і може бути 64 ГБ.

Вбудовану пам'ять Transformer Prime TF700T можна буде розширити за допомогою карт microSD, але дуже і дуже малоймовірно, що Apple змінить сформованим традиціям, і їх планшет буде мати слот для карт пам'яті.

{LikeAndRead}

У цій категорії, планшет iPad 3 традиційно програє не тільки планшету Asus, а й багатьом іншим Android планшетів.Інші технічні характеристики

Час роботи без підзарядки батареї, у обох пристроїв повинна бути приблизно однаковим. Виробники Android пристроїв усвідомили важливість потужного акумулятора і навчилися створювати дуже ефективні в плані енергоспоживання пристрою, тому тепер IPad може виявитися не самим кращим планшетом в цій категорії.

Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів

Також, завдяки наявності портів USB і HDMI, планшет Transformer Pad Infinity виявиться більш привабливим для деяких покупців.

Порівнювати основні камери, як завжди, немає особливого сенсу, тому що не так вже й багато людей використовують їх в планшетах. Тим не менше, я думаю, що кожен високоякісний смартфон або планшет повинен вміти записувати відео у форматі HD, але з цим у обох претендентів проблем не буде.

{LikeAndRead}

Ціна

Цілком можливо, що Apple зі своїм новим iPad може, нарешті, вийти за 500 - доларову позначку для ціни планшета початкового рівня. Це може статися, завдяки використанню при виробництві планшетів, дорогих екранів високого дозволу. Однак, враховуючи досить агресивні методи ведення переговорів з постачальниками компонентів (після чого вони змушені заощаджувати навіть на заробітній платі своїх працівників, як це сталося з фабрикою Foxconn), Apple може бути зуміє утримати iPad 3 в звичних цінових рамках.

У цьому випадку Asus Transformer Prime TF700T, зі свого більш високою ціною буде виглядати не так привабливо, навіть, незважаючи на його інші достоїнства, адже перше, на що дивиться покупець - це ціна, і він, звичайно, вибере більш «престижну» таблетку, яка при цьому ще й коштує дешевше.

{LikeAndRead}


Висновок

Завдяки своїм численним достоїнств, Transformer Pad Infinity буде чудовим вибором для тих, хто хоче мати сучасний і добре обладнаний планшет. Судячи з того, що компанії Asus поки не вдається задовольнити величезний попит на Transformer Prime, планшет Transformer TF700T повинен мати величезний успіх, особливо якщо виробник знайде можливість зменшити його ціну.

 Порівняльний огляд Asus Transformer Pad Infinity TF700T і IPad 3 Битва титанів

Тим не менш, на стороні iPad 3 більш потужний процесор, ціна і сформована протягом багатьох років відмінна репутація бренду Apple.

Тому складно зараз сказати, який з планшетів буде краще. Все тут буде залежати від того, яка платформа в найближчому майбутньому буде більш поширеною - Apple, з її iPad, iPhone, Мас, і упором на мультимедіа або Google з її Android телефонами, планшетами, телевізорами і максимальної інтеграцією в веб.

{LikeAndRead}

А як ви думаєте? Чи буде IPad 3 знову лідирувати на ринку планшетів або Transformer Pad Infinity, нарешті, переламає ситуацію на користь Android платформи? Зрештою, останнє слово завжди залишається за покупцем, і він голосує своїм гаманцем на користь найкращого товару.

Samsung Galaxy Tab 7,0 Plus проти Sony Tablet S. Порівняльний огляд

Порівняльний огляд Samsung Galaxy Tab 7.7, Galaxy Tab 7.0 Plus і Galaxy Tab 7. Вибираємо 7-дюймовий планшет Samsung.

{/LikeAndRead}