Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba Thrive


Андроїд планшет Acer Iconia Tab A500 практично відразу ж, після своєї появи на ринку, завоював досить високу популярність серед покупців. І ця популярність, завдяки непоганому співвідношенню ціна / якість, а також технічного оснащення планшета, цілком заслужена.


Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba Thrive


Планшетний комп'ютер Toshiba Thrive недавно з'явився на ринку, і поки ще є «темною конячкою», про яку мало що відомо. Тому мені хотілося б сьогодні представити вам дуже цікавий огляд від digitaltrends, в якому порівнюється Toshiba Thrive з планшетом Acer Iconia Tab A500, і який, як мені здається, зацікавить вас своєю неоднозначністю і спірністю деяких висновків.

{LikeAndRead}

Сьогодні ми порівняємо два 10-дюймових Android планшета, основною відмінною рисою яких є те, що обидва вони мають повнорозмірні USB порти.

Успіх породжує наслідувачів. Планшет Apple iPad мав настільки приголомшливий успіх, що його продажі в поточному році почали затьмарювати продажі персональних комп'ютерів. Як наслідок, кожен виробник комп'ютерів вважав за необхідне, випустити власний планшет, але всі ці планшети в тій чи іншій мірі, в чомусь були схожі на iPad. І тільки кілька компаній наважилися відступити від негласних стандартів мінімалізму і надтонкого корпусу, законодавцем яких стала компанія Apple. Серед них виявилися такі компанії, як Acer, Asus і Toshiba, які пожертвували модою на догоду максимальної функціональності. Може бути, не останню роль у цьому зіграв менталітет виробника комп'ютерів, але багатьом покупцям це сподобалося. Нижче, ми порівняємо два Андроїд планшета Acer Iconia Tab A500 і Toshiba Thrive, які принесли у світ планшетів, з різним ступенем успіху кожен, дещо від персональних комп'ютерів.

{LikeAndRead}

А тепер для з'ясування переваг і недоліків цих планшетів, давайте приступимо до їх порівнянні.

Зовнішній вигляд і ергономіка.

Переможець: Toshiba Thrive

Якщо підходити до справи з точки зору дизайну, Acer Iconia Tab виглядає симпатичніше завдяки спокійній колірній гамі і подовженим лініям корпусу. Проте його конструкція не позбавлена недоліків. Тримати планшет за його округлені краю легко, але не завжди зручно. У ландшафтному режимі планшет лежить в руках не настільки комфортно як хотілося б. У планшета Toshiba більш традиційні лінії корпусу - плоска передня панель, і заокруглена задня в силі iPad, але як виявилося таке рішення зовсім і не погане. Незважаючи на те, що Thrive трохи товщі таблетки Acer (менше, ніж на 3 мм), тримати в руках його більш зручно. Введення тексту за допомогою екранної клавіатури на обох 10-дюймових планшетах і раніше незручний, для цього їх доводиться класти на стіл або на коліна, і в той же час ширини екрану недостатньо для того, щоб працювати на екранній клавіатурі як на клавіатурі ноутбука. Хотілося б, щоб обидва планшета, подібно Asus Eee Pad Transformer мали можливість підключення клавіатури у вигляді док-станції. І Toshiba Thrive, і Acer Iconia Tab мають роз'єми для підключення док-станції, проте поки на ринку для них не з'явилося чогось схожого на клавіатуру Eee Pad Transformer.Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba Thrive

{LikeAndRead}

Нам сподобалася рифлена пластикова задня кришка планшета Toshiba. Iconia Tab A500 має гладку металеву задню панель корпусу, яка норовить вислизнути з рук, що погодьтеся, не робить честі гаджету який коштує близько 400 $ США.

Обидва планшета важать трохи менше 750 грам, що не так вже й багато, навіть у порівнянні з iPad 2, який важить 600 грам. Вони так само товщі планшета Apple, який має корпус товщиною 8.6 мм. Для порівняння, планшет Acer має товщину 13.2 мм, а Thrive ще товщі, 15.7 мм.

Камера.

Переможець Acer Iconia Tab

Обидва планшета мають 2-мегапіксельну передню і 5-мегапіксельну задню камеру, яка здатна записувати відео формату 720p. Якість відео, у обох планшетів нас не вразило, але ви ж не будете купувати планшет для того щоб займатися відеозйомкою? В обох випадках, камери нічим не поступаються за якістю фото і відео планшету iPad, який, як відомо, не є еталоном якості в цій категорії. Однак розташування задньої камери у планшета Toshiba Thrive злегка невдало. Бачите напівкруглі елементи корпусу на передній і задній стінках планшета? Тут розташовані відеокамери. Вам доведеться при зйомці тримати планшет вертикально, в горизонтальній орієнтації ваші пальці обов'язково будуть заважати огляду при зйомці, а то й зовсім затуляти об'єктив. У планшета Acer камера теж розташована на лівій стороні корпусу, але вона зрушена досить високо, для того щоб ви при зйомці в ландшафтному режимі не зачіпали її своїми пальцями.Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba ThriveЩо ще слід відзначити: камера Toshiba Thrive не обладнана спалахом, а планшет Acer Iconia Tab A500 має світлодіодний спалах поруч із задньою камерою.

{LikeAndRead}

Екран

Переможець Acer Iconia Tab

У обох таблеток екран має однакові розміри 10.1 дюйма і дозвіл 1280х800 пікселів. Кути огляду досить великі і також ідентичні. Екран Thrive трохи яскравіше, ніж у планшета Iconia Tab A500, і може відображати більшу кількість кольорів: 16 мільйонів проти 256 тисяч. Але екран планшета Toshiba має один істотний недолік - він буквально притягує відбитки пальців. У той час як сучасні телефони та планшети обладнані екранами, які не залишають на собі відбитків пальців, простий дотик руки до екрану Thrive залишає за собою вельми помітний слід. Красти планшети Toshiba Thrive невдячна справа - поліція легко впізнає вас по прекрасних відбитками пальців. Крім того, завдяки його конструкції вам не вдасться тримати планшет так, щоб не торкатися пальцями блискучих чорних країв його екрану. Висновок - Thrive великий бруднуля.

{LikeAndRead}

Порти

Переможець: Toshiba Thrive

Обидва планшета мають повнорозмірний USB порт, що велика рідкість для Honeycomb планшетів. Це означає, що ви можете безпосередньо без яких або перехідників підключати до них зовнішню клавіатуру, мишу, USB флешки, жорсткі диски, ігрові контроллери та іншу периферію. Крім цього, планшет Toshiba може запропонувати вам повнорозмірний слот карт пам'яті SD, повнорозмірний HDMI port, і Mini USB порт, до якого можна підключати цифрові камери. Це чудово. У нас не було ніяких проблем з картою пам'яті SD, яку ми вийняли з камери і підключили до планшета Toshiba.Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba ThriveПовнорозмірний HDMI порт означає, що вам не потрібно купувати спеціальний кабель, щоб підключити планшет до телевізора. Хоча без проблем не обійшлося й тут. Жоден з MP3 плеєрів (Zune, Motorola Droid, і т.п.), які ми підключали до планшета, не був ним пізнаний. Але це проблема операційної системи Android, і вона в майбутньому буде неодмінно вирішена.

{LikeAndRead}

Технічні характеристики.

Переможець: Нічия.

Обидва планшета мають двоядерні процесори Nvidia Tegra 2, якими обладнано більшість сучасних Android планшетів. Дозвіл екрану теж ідентично 1280х800, як і об'єм оперативної пам'яті - 1 ГБ. Єдине реальне відмінність - це обсяг внутрішньої пам'яті. Планшет Acer Iconia Tab A500 має модифікації з 16 і 32 гігабайтами пам'яті, у той час як Thrive має тільки 8 гігабайтну модель. Ця відмінність не так істотно, враховуючи нинішні ціни на SD карти, за допомогою яких можна легко розширити внутрішню пам'ять планшета.

Батарея

Переможець: Toshiba Thrive

Час безперервної роботи від батареї у планшета Toshiba Thrive не більш, ніж у Acer Iconia Tab. Обидва за специфікаціями повинні працювати від 10 до 11 годин, хоча в реальних тестах цей час трохи менше: 8-9 годин. Однак планшет Toshiba має секретну зброю - знімну батарею.Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A500 і Toshiba ThriveЯкщо вас не влаштовує час автономної роботи планшета, ви можете придбати до нього додаткову батарею, і це обійдеться вам приблизно в 80 $. Знімна батарея, яка мається з сучасних планшетів тільки у Toshiba Thrive - це чудова опція.

{LikeAndRead}

Висновок.

Переможець: Toshiba Thrive

Нам дуже подобається планшет Acer Iconia Tab A500, але Toshiba Thrive найбільш гнучкий за своїми можливостями планшет, який не працює під управлінням Windows7 (і ніхто чомусь не хоче мати Windows планшет). У нього є знімна батарея, достатня кількість портів, щоб задовольнити будь-які потреби споживача з підключення зовнішніх пристроїв. Обидва планшета досить великі, але тримати в руках комфортніше планшет Toshiba. У той же час, він не позбавлений і недоліків - це і розташування камери і відбитки пальців, усеівающіе його передню панель. Однак, якщо ви не фанат Apple, обидва планшета будуть для вас непоганим вибором. Якщо вам потрібна ще й клавіатура, зверніть свою увагу на планшети Asus Eee Pad Transformer і Eee Pad Slider

{LikeAndRead}

За матеріалами digitaltrends.com

Порівняльний огляд Asus Eee pad Transformer і Samsung Galaxy Tab 10.1.

Огляд планшета Hewlett Packard TouchPad.

Огляд Asus Eee Pad Transformer

Samsung Galaxy Tab 8.9 Перші враження (Відео)

{/LikeAndRead}