Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A100 і HTC Flyer


Відомі компанії виробники сучасних планшетів захопилися випуском моделей з 10 - дюймовим екраном і незаслужено обійшли стороною більш компактні моделі з 7 - дюймовим екраном. Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A100 і HTC FlyerЯкщо ви плануєте придбати 7-дюймовий Андроїд планшет і думаєте, чи варто чекати до осені появи у продажу  Acer Iconia Tab A100, або купити вже зараз планшетний комп'ютер HTC Flyer, ми хочемо запропонувати вам порівняльний огляд двох цих планшетів.  


Зовнішній вигляд і якість корпусу.


За своїм дизайном обидва планшета схожі між собою, обидва виглядають відмінно, якість збірки не викликає претензій, проте планшетник HTC Flyer виглядає більш надійним, завдяки своєму алюмінієвому корпусу.

{LikeAndRead}

Габаритні розміри у планшетів практично однакові. Acer Iconia A100 має розміри 195 x 117 x 13.1 мм і HTC Flyer всього лише на 5 міліметрів ширша свого конкурента - його розміри 195.4 x 122 x 13.2 мм.

Що цікаво - Flyer з - за його металевого корпусу і трохи більших габаритів, здавалося б, повинен важити більше планшета Acer Iconia A100, але це не так. Планшет компанії HTC важить 420 грам, що на 50 грам менше, ніж у планшета Acer, з його 470 грамами.

У цій категорії завдяки своєму меншому вазі і більш міцному корпусу виграє планшет HTC Flyer.

Екран.

За своїми параметрами дисплеї обох планшетів практично ідентичні, їх сенсорні екрани мають роздільну здатність 1024 х 600 пікселів. Однак якщо ми, покладемо два планшета пліч-о-пліч, стає видно, що екран планшета HTC Flyer трохи більш яскравий і контрастний.

{LikeAndRead}

Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A100 і HTC Flyer

І в цій категорії переможцем виявився планшетний ПК HTC.

Камера.

У зв'язку з тим, що протестувати якість зйомки не представляється можливим - планшет Iconia Tab A100 можна побачити тільки на виставках, будемо порівнювати технічні характеристики.

Планшет компанії Acer має 5 - мегапіксельну камеру на задній панелі корпусу зі світлодіодним спалахом і автофокусом і 2 - мегапіксельну передню камеру.

Задня камера планшета HTC Flyer має такий же дозвіл, як і у конкурента, але не має спалаху, а передня трохи гірше - всього 1,3 мегапікселя.  

Через відсутність автофокус а й спалаху, а також меншого дозволу у передньої камери планшета  HTC Flyer , перемога в цій категорії присуджується планшету Acer Iconia Tab A100.

{LikeAndRead}

Процесор, пам'ять і операційна система.

Обчислювальна потужність у планшетів повинна відрізнятися, оскільки у них різні процесори і об'єм оперативної пам'яті. Acer Iconia Tab A100 має двоядерний процесор Nvidia Tegra 250, кожне з ядер якого, працює на частоті 1 ГГц і 512 мегабайт оперативної пам'яті. В цей же час, HTC Flyer обладнаний одноядерним процесором core Qualcomm Snapdragon з частотою 1,5 ГГц, але має в два рази більше оперативної пам'яті - 1 ГБ. Важко сказати, хто переможе за швидкодією, обидва планшета працюють швидко і легко справляються з відтворенням HD відео. Завдання ще більше ускладнюється, якщо врахувати той факт, що операційні системи у планшетів мають різні версії.

{LikeAndRead}

На даний момент HTC Flyer працює під управлінням ОС Android 2.4, яка розроблялася ще для смартфонів. До речі, одним з факторів не дуже високої популярності планшета HTC серед покупців є саме версія Андроїд, яка незабаром повинна отримати оновлення до версії 3.2.

Планшет Acer Iconia Tab A100 зараз має операційну систему Android Honeycomb 3.1, однак до свого появи у продажу, він швидше за все, теж буде мати останню версію Android 3.2.

Що стосується можливостей зберігання даних, то молодша модель планшета HTC Flyer має 16 ГБ флеш пам'яті, у той час як обсяг пам'яті у Acer Iconia Tab A100 стартує з 8 ГБ.

{LikeAndRead}

Порти і можливості розширення

Обидва планшета мають слоти microSD, які підтримують роботу з картами пам'яті об'ємом до 32 гігабайт.

Порівняльний огляд Acer Iconia Tab A100 і HTC Flyer

І Acer Iconia Tab A100 і HTC Flyer мають адаптери Bluetooth, WiFi, GPS модулі і порти microUSB, але тільки Iconia Tab A100 має можливість підключення до телевізора або монітора через micro HDMI порт. Слот для SIM карти є у обііх планшетів.

Ціна

На даний момент у США ціна 16 гігабайтної моделі планшета HTC Flyer становить 500 $. Планшет Iconia Tab A100, як заявляла раніше компанія Acer, буде продаватися за ціною 350 $, проте вже зараз ціни на планшети компанії Acer почали знижуватися і 16-гігабайтний 10-дюймовий планшет Acer Iconia Tab A500 коштує 400 $ США.

{LikeAndRead}

Висновки.

Планшет HTC Flyer має кращий екран, більш міцний корпус, але менш сучасний процесор і застарілу операційну систему. Однак у планшета HTC є ще один козир - активний стилус, за допомогою якого можна малювати і робити нотатки на екрані планшета в будь-якому додатку.

Але мені здається, що якщо врахувати такий важливий чинник, як ціна планшета, переможцем у цьому змаганні буде Acer Iconia Tab A100, який крім цього, має більш сучасний процесор, HDMI порт і операційну систему Android Honeycomb на борту.

Проте, вирішувати який з планшетних ПК краще, буде покупець, хоча якщо Acer Iconia Tab A100 буде так само популярний, як 10-дюймовий A500, шансів на перемогу у планшета HTC Flyer явно замало.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}