Поради Швидке перемикання між додатками за допомогою клавіатури Asus Eee Pad Transformer за допомогою Alt


Якщо ви є власником чудового планшета Asus Eee Pad Transformer і у вас є док-станція у вигляді клавіатури, ви швидше за все, як і більшість інших власників, використовуєте їх спільно більшу частину часу.


Поради Швидке перемикання між додатками за допомогою клавіатури Asus Eee Pad Transformer за допомогою Alt


Док-станція дуже зручна річ, і за допомогою клавіатури ви можете користуватися пошуком, викликати контекстне меню і вона дублює деякі екранні кнопки, такі як «Додому». Але, на жаль, апаратної кнопки для управління запущеними додатками на ній не передбачено. Звичайно, не так складно натиснути спеціальну кнопку на екрані, вона знаходиться не так далеко від клавіатури, але це іноді дратує. Проте з цього становища є вихід.

{LikeAndRead}

Серед безлічі корисних і потрібних нововведень, які прийшли на наші планшети разом з оновленням Android 3.2, є одна дуже знайома багатьом з нас функція Alt + Tab. Утримуючи клавішу Alt, натисніть на Tab, щоб переключитися між вісьмома останніми запущеними додатками. Відпустіть клавіші і ви перейдіть на обраної Вами програми.

Все виглядає майже так само, як і на персональному комп'ютері, єдина відмінність - після першого натискання з'являється меню, і тільки наступні дозволяють перебирати додатки.

Взагалі-то, мені здається ця можливість буде доступна і іншим власникам Android планшетів з операційною системою 3.2 +, за підключеної до неї USB клавіатурі, і якщо у вас є такий планшет, напишіть будь ласка в коментарях, чи так це, чи не так.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}