Розгін планшета Asus Transformer Prime в один клік за допомогою EZOverClock


Asus Transformer Prime є одним з кращих серед наявних в даний момент на ринку Android планшетів, в тому числі завдяки потужному чотирьохядерному процесору Nvidia Tegra 3 з тактовою частотою 1.4 ГГц. Нещодавно копання Asus випустила утиліту для розблокування завантажувача цього планшета, завдяки чому за короткий термін з'явилося відразу кілька альтернативних прошивок для Transformer Prime.


Розгін планшета Asus Transformer Prime в один клік за допомогою EZOverClock


Але окрім нових прошивок, почало з'являтися й інше програмне забезпечення від незалежних розробників. Зокрема, завдяки додатку EZOverClock, власники планшета отримують простий спосіб розгону його процесора до частоти 1.6 ГГц або уповільнення його, для зменшення витрати заряду батареї.

{LikeAndRead}

Утиліта була розроблена учасником форуму XDA, відомим під ніком DrWowe, і дозволяє змінювати частоту процесора Transformer Prime за пару кліків. Все що вам потрібно - це завантажити і встановити програму, і ви зможете задавати частоту процесора свого планшета через рядок стану Asus, використовуючи наступні встановлені режими:

  • Енергозберігаючий: 1 ГГц
  • Збалансований: 1.3 ГГц
  • Максимальна швидкодія: 1.6 ГГц

Перший режим стане в нагоді, коли потрібно буде забезпечити максимальний час автономної роботи планшета без підзарядки його батареї, а останній - при запуску таких важких додатків, як сучасні 3D ігри.

{LikeAndRead}

Само собою зрозуміло, що для роботи програми вам будуть потрібні root права. Завантажити утиліту EZOverClock можна на форумі XDA в цій гілці.

{/LikeAndRead}