Прошивка планшета Cube U30GT2 Інструкція


Схоже, китайський десятидюймовий планшет Cube U30GT2,  виконаний на базі чотириядерного процесора RK3188 буде користуватися досить високою популярністю в наших краях.


цій сторінці сайту geekbuying


Крім того, для планшета вже доступні дві кастомних прошивки, обидві з яких базуються на офіційній прошивці версії 1.3 і також містять попередньо встановлені root права (які ви ArcTablet Cube U30GT2 має встановлені root права, англійська мова системи за замовчуванням і твік Play Маркета, в результаті якого набагато більше додатків стануть сумісними з цим планшетом.

Друга прошивка - Cube U30GT2 900 supersport 1.1 ROM також має встановлені root права, busybox і підтримку init.d. У ній прибрані китайські програми і встановлений англійську мову за замовчуванням.

{LikeAndRead}

Якщо ви бажаєте оновити прошивку свого Cube U30GT2 на одну з цих прошивок, то сьогодні я розповім вам як це можна зробити.

Інструкція по прошивці планшета Cube U30GT2 на нову версію офіційної прошивки або прошивку ArcTablet

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт, ні автори прошивок не несуть ніякої відповідальності за можливі проблеми, які можуть виникнути в результаті прошивки.

Прошити планшет Cube U30GT2 новою версією офіційної прошивки або кастомної прошивкою ArcTablet, ви можете за допомогою утиліти Rockchip Batch Tool 1.6, яка призначена для пристроїв з чотирьохядерними Cortex-A9 процесорами Rockchip RK3188.

{LikeAndRead}

Утиліта працює в операційній системі Windows 2000 або пізнішої.

Перш за все, вам необхідно скачати архів з Rockchip Batch Tool на комп'ютер і розпакувати його в окрему папку. 

Прошивка Cube U30GT2 за допомогою Rockchip Batch Tool:

Увага! Після прошивки планшет буде скинутий до заводського стану і всі ваші дані на ньому будуть стерті.

1. Вимкніть повністю свій планшет

2. Витягніть з нього карту пам'яті

3. Переконайтеся, що планшет не підключений до комп'ютера.

4. Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності і підключіть планшет до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Не відпускайте клавішу, поки комп'ютер не виявить нове обладнання.

{LikeAndRead}

5. Якщо ви робите цю процедуру вперше, вам буде запропоновано встановити новий драйвер пристрою. Встановіть драйвер, вказавши в якості джерела папку RockusbDriver, розташовану в папці, в якій у вас знаходиться утиліта Rockchip Batch Tool.

Якщо комп'ютер не запропонував вам встановити новий драйвер, відкрийте менеджер пристроїв і якщо там є невідомий пристрій, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть опцію "Оновити драйвери ...» У вікні, виберіть режим ручної установки драйвера.

6. Після того, як драйвер планшета буде встановлений, запустіть додаток RKBatchTool.exe

Прошивка планшета Cube U30GT2 Інструкція

7. Якщо прямокутник з цифрою 1 під написом «Connected Devices» світиться зеленим кольором - все йде нормально.

{LikeAndRead}

8. У пункті FW Path виберіть. Img файл з прошивкою

9. Натисніть на кнопку "upgrade»

10. Почнеться прошивка вашого планшета, по закінченні якої, через кілька хвилин він перезавантажиться.

Прошивка Cube U30GT2 на 900supersport ROM

Щоб прошити Cube U30GT2 прошивкою 900supersport ROM, вам, перш за все, потрібно буде встановити драйвер планшета, як описано вище.

Для прошивки використовується утиліта RKAndroidTool, яка йде разом з прошивкою 900supersport:

Прошивка планшета Cube U30GT2 Інструкція

При запуску ця утиліта знайде всі необхідні компоненти прошивки (включаючи образи розділів system, boot і recovery), і для перепрошивки планшета вам залишиться лише натиснути на кнопку «Flash ROM».

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}