Прошивка планшета Archos Arnova 8 G2 від Sowa Root і Android Market в комплекті


Планшет Archos Arnova 8 G2 - непогана бюджетна Android таблетка з 8-дюймовий екраном, 1 Ггц процесором, і операційною системою Android 2.3 Gingerbread. На Amazon планшет можна купити всього за 180 $.


Прошивка планшета Archos Arnova 8 G2 від Sowa Root і Android Market в комплекті

Однак, «з коробки» в Arnova 8 G2, відсутні деякі функції, які є у інших Android планшетів. Наприклад, планшет поставляється з власним магазином додатків замість офіційного Google Android Market. Але тепер, якщо ви не боїтеся втратити гарантію на свій планшет, ви можете досить просто виправити цей та інші недоліки планшета, встановивши на свій Arnova 8 G2 прошивку від російського розробника Sowa з форуму archosfans.com.


{LikeAndRead}

Прошивка для Arnova 8 G2 від Sowa містить Android Market, Gmail і інші додатки Google. Крім того, прошивка вже має права доступу root, і в ній прибрані деякі непотрібні речі, такі як початковий майстер установки і додаток Android телефон.

Прошити планшет Arnova 8 G2 нескладно. Досить просто слідувати наступної інструкції:

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик. Ні ми, ні творець прошивки не несемо відповідальності за можливе пошкодження вашого планшета.

1. Завантажити прошивку для Arnova 8 G2  AN8G2_custom_rom_m1s.zip

2. Підключіть планшет до комп'ютера через USB кабель, зарядіть його повністю, і залиште підключеним до порту.

{LikeAndRead}

3. Розпакуйте архів з прошивкою

4. Скопіюйте update.img в корінь планшета

5. Отмонтіруйте USB (Unmount USB) від планшета

На екрані планшета з'явиться вікно подібне цьому:

Прошивка планшета Archos Arnova 8 G2 від Sowa Root і Android Market в комплекті

6. Натисніть кнопку «Install» (Установити) і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Перше завантаження після прошивки планшета відбувається довше ніж зазвичай, тому не варто лякатися, що планшет довго завантажується.

З процесом прошивки планшета ви можете ознайомитися на цьому відео. Тут знята прошивка планшета Arnova 10, але процедура його прошивки аналогічна прошивці Arnova 8 G2.

Ви завжди можете використовувати цей же процес для відновлення оригінальної прошивки планшета Arnova 8 G2. Завантажити стоковий прошивку для планшета ви можете за цією адресою: AN8G2_stock_update.zip

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}