Прошивка оновлень Android 40 для Archos 80 G9 і Archos 101 G9 вручну Інструкція


Трохи менше місяця тому, компанія Archos випустила офіційне оновлення Android 4.0, для своїх планшетів вищої цінової категорії Archos 80 G9 і Archos 101 G9. Ще через два тижні вийшло наступне оновлення, яке виправляє деякі проблеми попередньої прошивки.


Прошивка оновлень Android 40 для Archos 80 G9 і Archos 101 G9 вручну Інструкція


Всі ці оновлення поширюються по повітрю, однак якщо ваш  Archos 80 G9 або Archos 101 G9 до цих пір не отримав оновлень Android 4.0, то ви можете встановити на планшет останню версію прошивки вручну. Зробити це досить нескладно.

Так як ці оновлення носять офіційний характер, вам не будуть потрібні ні спеціальні програми, ні навіть наявність цій сторінці офіційного сайту Archos. Вам потрібно вибрати своє пристрій у випадаючому списку під написом «Select directly your product». На момент написання цієї статті, сама остання версія прошивки була прошивка Archos 80/101 G9 OS v 4.0.5

{LikeAndRead}

Крок 2. Підключіть ваш планшет до комп'ютера через USB кабель

Підключіть кабель до планшета, а потім до комп'ютера. На планшеті виберіть режим підключення (монтування) до комп'ютера. Після монтування, яке триватиме кілька секунд, на комп'ютері ваш Archos визначиться як додатковий накопичувач.

Крок 3. Скопіюйте прошивку на Archos.

Скопіюйте на новий накопичувач, що з'явився на комп'ютері, завантажену раніше прошивку. Прослідкуйте, щоб вона скопіювалася в корінь диска і не потрапила в наявні на ньому папки.

Крок 4. Вимкніть планшет від комп'ютера

Після того, як файл з прошивкою буде скопійований, відключіть планшет від комп'ютера.

{LikeAndRead}

Крок 5. Дочекайтеся завершення процесу оновлення прошивки

Як тільки ви відключіть USB кабель, планшет знайде нове оновлення і почне встановлювати його. Дотримуйтесь інструкцій на екрані планшета. Якщо планшет не знайшов оновлення, це означає, що ви чи не скопіювали файл на планшет, або він потрапив в одну з його внутрішніх папок. У другому випадку для запуску оновлення, ви можете запустити менеджер файлів на планшеті, знайти файл з прошивкою і відкрити його.

Прошивка. Що це таке і навіщо вона потрібна.

Що таке ClockworkMod Recovery. Повна інструкція.

{/LikeAndRead}