Прошивка для Amazon Kindle Fire 621 c встановленими root правами Інструкція


На цьому тижні компанія Amazon випустила чергове оновлення програмного забезпечення для Kindle Fire. Це було довгоочікуване оновлення, яке принесло збільшення продуктивності планшета, можливість видалення нещодавно використаних елементів з каруселі на домашньому екрані, і можливість захисту доступу до Wi-Fi з'єднанню за допомогою пароля.


Прошивка для Amazon Kindle Fire 621 c встановленими root правами Інструкція


Але тих власників планшетів, які встигли отримати на ньому root права, встановити Android Market, альтернативну клавіатуру та інші смаколики після оновлення системи чекало велике розчарування. Після оновлення на планшеті пропадали root права, і отримати їх відомим способом стало більше неможливо. На щастя, вихід з цієї неприємної ситуації швидко знайшовся.

{LikeAndRead}

Завдяки розробнику eldarerathis з форуму XDA, який зробив збірку прошивки 6.2.1 з уже встановленими в ній root правами, ви можете досить просто отримати на своєму Kindle Fire і останню версію прошивки і root права.

Для цього нам буде потрібно встановити на планшет альтернативне меню відновлення TWRP 2,0 Recovery. Як це зробити читайте у цій статті.

Після цього дотримуйтесь інструкції:

Прошивка планшета Kindle Fire за допомогою TWRP 2,0

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик. Ні наш сайт, ні розробники TWRP 2.0 не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

{LikeAndRead}

1. Скачайте файл з прошивкою update-6.2.1-rooted-unsecureboot.zip звідси.

2. Скопіюйте його на SD карту

3. Вимкніть повністю свій Kindle Fire

4. Увімкніть планшет і коли на екрані з'явиться жовтий трикутник з зображенням полум'я, натисніть на кілька секунд кнопку включення планшета для завантаження TWRP 2.0

5. Після запуску TWRP зробіть резервну копію планшета, натиснувши кнопку «Backup»:

В меню оберіть розділи System, Data, Boot і натисніть на кнопку «Backup now»

6. Потім на домашньому екрані TWRP натисніть на кнопку «Install» і в открвшемся браузері знайдіть на карті пам'яті файл з прошивкою і тапніте по ньому.

{LikeAndRead}

7. Натисніть на кнопку "Flash» для прошивки оновлення.

8. Після прошивки бажано зробити очищення («wipe cache / dalvik») Це не обов'язково, але дозволить уникнути можливих проблем у майбутньому.

9. Натисніть «Reboot system» і ваш планшет перезавантажиться.

Тепер ви отримуєте всі можливості нової версії операційної системи, такі як налаштування робочого столу і прискорення роботи системи, але разом з новою прошивкою ви отримуєте новий завантажувач, TWRP recovery, root, Superuser і Busybox. Після цього ви можете заново встановити Android Market і внести будь-які інші зміни в операційну систему свого планшета.

{LikeAndRead}

Написано:

З'явився метод отримання root незалежно від версії прошивки. Інструкцію ви знайдете в цій статті.

{/LikeAndRead}