Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція


Ви вже знаєте, що попередній реліз кастомної прошивки Android 4.0 вже доступний власникам планшета Amazon Kindle Fire. Прошивка знаходиться ще в стадії розробки, але вже недалекий той день, коли з'явиться її остаточна, робоча версія.


Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція


І якщо ви вже отримали root права на своєму планшеті і встановили альтернативне меню відновлення TWRP 2.0, то можете цілком вільно і безпечно протестувати нову операційну систему Android 4.0 Ice Cream Sandwich на своєму Kindle Fire. Ви в будь-який момент можете повернутися до стокової прошивці, або, наприклад, встановити прошивку CyanogenMod 7 на свій планшет.

Тут ми не будемо зупинятися на тому, як отримати root і встановити TWRP, про це ви можете почитати у відповідних матеріалах, список яких знайдете в кінці статті.

{LikeAndRead}

Отже, приступимо.

Інструкція по прошивці Android 4.0 на Amazon Kindle Fire.

1. Перш за все, нам необхідно завантажити необхідні для прошивки файли:

a) tryforupdate.zip - власне прошивка Android 4.0 для Kindle Fire.

Знайдіть у цій гілці форумом xda, в першому повідомленні посилання на реліз від XperiaPlayer. Він містить всі найостанніші Виправлення. Так як прошивка постійно оновлюється, немає сенсу давати конкретні посилання на файли, які регулярно оновлюються.

b) gapps_ics_4.0.3_v8.koush.zip  - тут знаходиться Android Market та інші стандартні додатки Google

c) Trubuchet.zip - Тут ви можете знайти саму останню версію лончера з проекту CyanogenMod 9. Вам не обов'язково його встановлювати разом з прошивкою і додатками Google. Ви можете встановити його за бажанням, вже після запуску Ice Cream Sandwich на своєму планшеті.

{LikeAndRead}

2. Скопіюйте всі ці три файли на SD карту планшета, підключивши його до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Також ви можете завантажити ці файли безпосередньо на планшет, використовуючи інтернет-браузер вашого Kindle Fire.

Щоб файли було простіше знайти при прошивці, найкраще копіювати їх в корінь карти пам'яті (це папка sdcard на вашому планшеті).

3. Завантажте планшет в TWRP. Для цього повністю вимкніть його, тривалим натисканням на кнопку живлення і вибравши відповідну опцію на його екрані. Потім увімкніть планшет і як тільки на екрані з'явиться зображення жовтого трикутника, натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки трикутник чи не стане зеленого кольору.

{LikeAndRead}

4. Секунд через 10 - 20 ви потрапите в головне меню TWRP:

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

5. Зробіть резервну копію вашої поточної прошивки. Для того, щоб ви в будь-який момент могли повернути планшет до вихідного стану, краще всього зробити резервну копію його системи. Для цього натисніть на кнопку «Backup», у вікні, відзначте розділи System, Data і Boot, після чого натисніть кнопку «Backup now».

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

TWRP почне резервне копіювання:

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

6. Натисніть кнопку «Main menu» для повернення в головне меню.
Ви можете відновити планшет з резервної копії, натиснувши на кнопку «Restore» а потім вибрати резервну копію із списку файлів. Типово, ім'я файлу з резервної копією складається з дати і часу, але ви можете і перейменовувати файли на свій розсуд.

{LikeAndRead}

7. Зробіть очистку даних. Зробіть очистку даних перед будь новою прошивкою своєю звичкою - це дозволить уникнути багатьох багів в новій системі після її прошивки. Для повного очищення всіх даних натисніть кнопку «Factory Reset» і в наступному вікні підтвердіть свій вибір, натисканням на таку ж кнопку «Factory Reset».

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

8. Після скидання планшета до заводського стану, натисніть на кнопку повернення або кнопку «Додому» у верхньому правому куті екрану, щоб повернутися в головне вікно TWRP

9. Починаємо прошивку Android 4.0. Нажмте на кнопку «Install»

10. У вікні, ви побачите список файлів, які ви скопіювали на планшет в пункті 2 цієї інструкції.

{LikeAndRead}

11. Виберіть файл tryforsdcard.zip і натисніть велику кнопку «Flash»

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

12. У вікні, ви побачите лог процесу прошивки. Не звертайте уваги на повідомлення про помилки, якщо вони будуть з'являтися на екрані. Дочекайтеся закінчення процесу прошивки. 

Прошивка Android 40 на Kindle Fire Інструкція

13. Після закінчення прошивки натисніть кнопку «Reboot System»,  якщо ви хочете відразу ж завантажити Android 4.0. Однак, якщо ви хочете встановити програми Google та інші файли, поверніться в головне вікно TWRP.

14.  Виберіть наступний файл, який ви хочете встановити і повторіть пункти 10 і 11. Так ви можете встановити на планшет додатки Google і лончер Trebuchet.

{LikeAndRead}

15. Перед тим як перезавантажити планшет можна очистити його кеш, натиснувши на кнопку «Wipe Cache / Dalvik». Це робити не обов'язково, звичайно це необхідно при установці оновлень існуючого програмного забезпечення, але в кожному разі це не зашкодить новій операційній системі.

16. Натисніть кнопку «Reboot System» і ваш планшет перезапуститься, завантаживши нову операційну систему. Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich

Вам залишиться тільки налаштувати WiFi, ввести дані облікового запису в Google Gmail і планшет готовий до роботи.

Подяки: JackpotClavin, bl1nkk, XperiaPlayer з форуму xda-developers і Brad Linder за оригінал інструкції

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}