Прошивка Android 31 на ASUS Eee Pad Transformer Інструкція


Прошивка Android 31 на ASUS Eee Pad Transformer ІнструкціяНабридли проблеми з продуктивністю при відтворенні HD відео? Хочеться спробувати новітню версію Android Honeycomb? Якщо ви власник планшета ASUS Eee Pad Transformer, ми допоможемо вам встановити офіційне оновлення Android 3.1 на ваш планшет.


Оновлення вирішує проблеми з виробник-ністю, покращує інтерфейс операційної системи, дозволяє підключити до планшета через USB великий спектр периферійного обладнання.


Інструкція по прошивці Android 3.1 Honeycomb на Eee Pad Transformer

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик, ми не несемо ніякої відповідальності, якщо що або трапиться з вашим планшетів в результаті даної процедури.

{LikeAndRead}

1. Завантажити zip файл з прошивкою звідси.

2. Запишіть скачаний файл EP101_SDUPDATE.zip на карту пам'яті і встановіть її в планшет.

3. Переконайтеся, що планшет підключений до зарядного пристрою, або батарея має заряд не нижче 50%

4. Вимкніть планшет

5. Натисніть кнопку зменшення гучності, і не відпускаючи її натисніть кнопку включення живлення. Не відпускайте обидві кнопки, поки не з'явиться завантажувальний меню, в якому вам буде запропоновано натиснути протягом 5 секунд на кнопку збільшення гучності для запуску процесу прошивки.

6. Натисніть кнопку збільшення гучності. Почнеться прошивка, яка займе від 3 до 5 хвилин.

{LikeAndRead}

7. Після перезавантаження, протягом 5 хвилин має з'явитися повідомлення про оновлення програмного забезпечення для док-станції до версії 0209. Оновіть програмне забезпечення, дотримуючись інструкцій на екрані планшета. Оновлення дозволить збільшити швидкість набору тексту на клавіатурі, поліпшить підтримку миші і сумісність USB.

Примітка: Так як це офіційна прошивка, root права, якщо вони у вас були, будуть втрачені.

Написано: на форумі xda можна скачати неофіційну прошивку з вже доданими root правами.

{/LikeAndRead}