Прошиваємо планшет InfoTM X220, Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10 Інструкція


Даним методом можна перепрошити Android планшети InfoTM X220 (Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10)


Увага! Перед прошивкою рекомендується зробити резервну копію встановлених вами програм і налаштувань планшета, тому що в процесі прошивки вони можуть бути стерті.


1. Скачайте файл з прошивкою. Де скачати прошивку читаємо тут.

Нам потрібна прошивка з позначкою "update.zip через SD-карту"

Увага! Переконайтеся, що прошивка призначена для вашого планшета. Використовуючи невідповідну прошивку, ви ризикуєте отримати непрацюючий тачскрін, неправильне зображення на екрані, а то й зовсім непрацездатний планшет.

{LikeAndRead}

2. Розпакуйте прошивку, і помістіть файл update.zip в корінь SD карти.

3. Вимкніть планшет. Увага! Переконайтеся, що батарея вашого пристрою повністю заряджена, а краще підключіть блок живлення вашого планшета. Розряд батареї при прошивці та вимкнення планшета може призвести до повної його непрацездатності.

Вставте карту пам'яті у верхній слот (між USB роз'ємами). Натисніть одночасно клавіші Menu і Home і не відпускаючи їх увімкніть живлення планшета. Утримуйте клавіші натиснутими, поки не з'явиться меню відновлення.

Якщо вам не вдається увійти в меню за допомогою цієї комбінації клавіш, спробуйте виконати ті ж операції, утримуючи при старті клавіші Home і «Гучність -»

{LikeAndRead}

Прошиваємо планшет InfoTM X220, Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10 Інструкція

4. За допомогою клавіш  «Гучність -» і  «Гучність +» виберіть у меню пункт  apply sdcard update.zip. Натисканням кнопки Menu підтвердіть свій вибір. Почнеться прошивка. Після прошивки вийміть картку пам'яті і виберіть у меню пункт reboot system now. Планшет перезавантажиться.

Якщо після прошивки планшет не завантажується, не панікуйте, просто дотримуйтесь наступної інструкції:

5. Вставте карту пам'яті. Зайдіть знову в меню.

6. Виберіть спочатку пункт  Wipe Cache Partition. Потім виконайте Wipe Data / Factory Reset. Після чого виконайте прошивку, вибравши пункт apply sdcard: update.zip.

Тепер можете перевантажити ваш планшет, але в результаті перерахованих вище дій встановлені вами програми і налаштування планшета будуть загублені.

{LikeAndRead}

Якщо після дій описаних в пункті 6, планшет все ж не вантажиться, спробуйте виконати ті ж операції, але в іншому порядку. Не впадайте у відчай, після кількох спроб ваш планшет обов'язково завантажиться.

Інструкцію з прошивці за допомогою комп'ютера читайте у статті Інструкція по прошивці планшета InfoTM X220, Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10, частина 2.

{/LikeAndRead}