Прошиваємо планшет HTC Flyer Інструкція з відновлення заводської прошивки планшета


Прошиваємо планшет HTC Flyer Інструкція з відновлення заводської прошивки планшетаЯкщо в процесі експериментів з отримання root прав або перепрошиванню планшета HTC Flyer, ви випадково перетворили його в цеглу, не поспішайте зневірятися: з великою часткою ймовірності ваш планшетний комп'ютер можна повернути до життя.


Перш за все, для відновлення планшета цим способом нам потрібно буде переконатися, що ми можемо завантажити меню відновлення (рекавері) планшета, використовуючи необхідні для цього комбінації натискання кнопок при його включенні.


Інструкція по прошивці планшета HTC Flyer.

1. Перш за все, встановіть програму ADB на свій комп'ютер, як написано в цій інструкції.

2. Потім, відповідно до специфікацій планшета, завантажте необхідну прошивку зі списку, який можна знайти тут: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1062184

{LikeAndRead}

3. Після цього підключаємо планшет до комп'ютера за допомогою USB кабелю і перенавантажуємо його в меню відновлення за допомогою одночасного натискання кнопки включення і кнопки зменшення гучності.

4. Потім запустіть вікно командного рядка на комп'ютері (у Windows XP Пуск -> виконати -> cmd У Windows 7 Пуск -> знайти програми та файли -> cmd).

5. У вікні, командного рядка, наберіть наступні команди:

adb devices

adb reboot oem-78

6. На комп'ютері запустіть файл з прошивкою, яку ви завантажили в пункті 2.

7. Зачекайте завершення прошивки планшета, яка триватиме близько 15 хвилин.

Тепер можна зітхнути спокійно, прошивка планшета HTC Flyer стокової прошивкою завершена, і ваш планшет знову як новенький!

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}