Прошиваємо Android планшет M001, M002, M003, Flytouch Інструкція


Даним методом можна перепрошити  Android планшети M001, M002, M003, Flytouch, і їм подібні.


 Навіщо потрібна перепрошивка? Заливка нової прошивки - це свого роду оновлення операційної системи. У новій прошивці можуть бути змінені версія операційної системи, її ядро, оновлені драйвера і програми, спочатку встановлені на вашому планшеті. Нова прошивка може поліпшити швидкодію планшета, поліпшити чутливість тачскрина, можуть з'явитися нові програми і функціональні можливості. Іноді збільшується час роботи від акумулятора.


 Однак, слід врахувати, що всі зроблені вами налаштування і встановлені додатково програми після прошивки будуть загублені. Тому настійно рекомендується зробити резервну копію програм і налаштувань вашого планшета перед прошивкою.

{LikeAndRead}

 Прошивка планшета через SD карту.

1. Скачайте файл з новою прошивкою. Увага! Переконайтеся, що прошивка призначена для вашого планшета. Використовуючи неподходящуюпрошівку, ви ризикуєте отримати непрацюючий тачскрін, неправильне зображення на екрані, а то й зовсім непрацездатний планшет.

2. Вийміть на карту пам'яті папку script з архіву з прошивкою. Увага! Краще користуватися програмою 7Zip, інші програми розпакування можуть некоректно розпакувати файли. Програму можна завантажити тут: Скачать7-zip

3. Вставте SD карту в планшет, і включіть ваш пристрій. Почнеться процес перепрошивки. Увага! Переконайтеся, що батарея вашого пристрою повністю заряджена, а краще підключіть блок живлення вашого планшета. Розряд батареї при прошивці та вимкнення планшета може призвести до повної його непрацездатності.

{LikeAndRead}

4. По закінченні прошивки, на екрані має з'явитися повідомлення: The software upgrading is successful, please remove the SDcard! Після вилучення карти пам'яті планшет вимкнеться або перезавантажиться.

 Після перепрошивки може знадобитися калібрування тачскрина, і якщо ви не зберегли налаштування і програми, буде необхідно провести заново налаштування, і встановити необхідні вам програми.

У наступній статті Інструкція по прошивці планшета InfoTM X220, Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10 буде описано як перепрошити Android планшети InfoTM X220 (Flytouch II, WOWpad, SuperPAD, CEM111, APad GF10)

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}